Одна олія для волосся, тіла та зони декольте, без якої влітку нікуди

Ароматна, нелипка, зручна для подорожей

Кожна дівчина у будь-якому віці мріє мати гарне, підтягнуте молоде обличчя. Однак з віком шкіра поступово втрачає пружність і на ній з`являються перші зморшки. Підтримка краси та молодості — це копітка праця, яка потребує великих зусиль та витрат. Можна скористатися послугами естетичної медицини, а також самостійно підтримувати шкіру в тонусі за допомогою олій, які чудово підтягують шкіру обличчя.

Крім того, у натуральних оліях міститься велика кількість вітамінів, які сприятливо впливають на стан волосся. Вони наситять навіть сухі локони, позбавлять ламкості, нададуть блиск і прискорять ріст.

Знаючи про це, експерти бренду Caudalie розробили олію Oil Elixir, яка займе гідне місце в колекції кожного б`ютіголіка. Це універсальне сухе масло для тіла, волосся та зони декольте, яке зменшує лінії зневоднення, запобігає появі ознак старіння, розгладжує та живить волосся. Олія представлена у двох форматах: Soleil Des Vignes Oil Elixir, яка пахне апельсиновим цвітом, кокосом, жасмином і ваніллю, та Oil Elixir із запахом інжиру.

У цих олій унікальна текстура, яка вбирається за секунди, не залишаючи липкої плівки. У формулах працюють олії опунції, аргани, виноградних кісточок. Продукти в зручних овальних флаконах помістяться в будь-яку, навіть саму компактну валізу.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали