Об'єкт бажання: помада Rouge Allure Velvet

Усі відтінки алого для губ у колекції весна-літо — 2023

Чорний, білий, бежевий, золотий і червоний — відтінки, нерозривно пов`язані з історією Дому та його граматикою стилю, а червоний колір уособлює пристрасть Chanel до кольору. Червоний красномовно говорить про силу і свободу рухів та думок, які Габріель Шанель хотіла дати жінкам, створюючи свою першу губну помаду у 1924 році.

Цей авангардний підхід справив безперечний вплив. Саме завдяки творчості Габріель Chanel розширив свій досвід та став провідним авторитетом у галузі червоного кольору.

Уважний до всіх його таємниць і тонкощів, Дім піднімає червоний колір на нову висоту з двома інтерпретаціями, які зараз більш ніж будь-коли демонструють його унікальність і множинність. У січні 2023 року Chanel оголошує Rouge Allure Velvet золотим стандартом для губної помади: 20 кольорів складають основу нової лінійки основних відтінків, покликаних підкреслити індивідуальність кожного і доповнити будь-який тон шкіри.

Ще глибше поринаючи у світ червоного, Chanel також зробив цей відтінок центральним елементом своєї колекції макіяжу весна-літо — 2023, яка розкриває всі найзагадковіші та найпотужніші аспекти кольору.

Помада Rouge Allure Velvet вперше заповнила прогалину між матовим та сяючим спектром відтінків. Сьогодні її формула містить ультрадисперсні пігменти для більш інтенсивного та стійкого кольору. Вона також включає перламутрові компоненти, що надають кожному бархатисто-атласному відтінку безпрецедентне сяйво. Формула помади насичена касторовою олією та олією ши, які мають пом`якшувальні властивості та гарантують комфортне нанесення та носіння. Її унікальна формула відчувається як друга шкіра, забезпечуючи незрівнянні сенсорні відчуття.


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали