Must see: український бренд натуральної косметики BOGIKA створив відеопроєкт «Бути мамою» до Дня матері

Історії, які надихають

BOGIKA — українська натуральна косметика, яка поєднує природу та інновації, біосумісна зі шкірою. Це якісний догляд, який, без сумніву, полюбить шкіра. Засновниця бренду Єва Галайда поспілкувалася з жінками з різних сфер про сучасне материнство та дізналася, як це — створювати бізнес, працювати, управляти процесами й поєднувати в собі різні жіночі ролі: CEO, керівниця компанії/відділу, волонтерка, донька, дружина, дівчинка і мама. І в цих ролях кожна героїня завжди знаходить час для себе, не забуває про догляд за собою: відпочинок, робота з психотерапевтом, спортзал і, звичайно, доглядова косметика. 

Материнство є однією з найбільш відповідальних, складних та важливих ролей у житті жінки. Кожна жінка має право на особливе піклування про себе в цей період. 

Героїні поділились, які джерела енергії вони знаходять, щоб відновлювати свої запаси сил, турботи та любові, якими щодня наповнюють сім`ю та світ навколо себе.

Проєкт створений, щоб кожна мама і кожна жінка, яка планує материнство, відчула в ньому підтримку і побачила, що всі ми різні, але однаково прекрасні в ролі матері. Кожна з нас точно знає, як дбати та любити своїх дітей у свій власний спосіб. 

«Ми вибрали формат відео, лаконічних та наповнених важливими сенсами й рефлексії, бо це цілком відповідає нашим цінностям. Бренд BOGIKA — натуральна косметика з безпечних для здоров`я компонентів. Це дієві концентровані формули з природних активів, ефективність яких клінічно доведена. Для BOGIKA важливий постійний розвиток та пошук інноваційних рішень. Це косметика для сучасної жінки, якій важливе наповнення і яка прагне розкривати свій природний потенціал», — розповідає Єва Галайда. 

У новій ролі — матері

Юлія Петрик, Head of PR в IT-компанії MacPaw

«Роль мами — це моя найулюбленіша соціальна роль. Колись прочитала у книжці, що варто народити у 22 роки. Напевно, десь це відклалося в голові, й от у мої 22 роки, 28 липня, я стала мамою. Я точно пам’ятаю, коли мені сказали, що в мене донька, — про це я мріяла все життя. Я дивилася на неї та розуміла, що саме так виглядає щастя. Це така нова роль, нова ідентичність, яка з того часу невіддільна від мене частина».

Катерина Возіанова, засновниця брендів Indposhiv, Heroism Bespoke

«Усвідомлення нової ролі досі еволюціонує. Реально я усвідомила, що я мама, коли почалася повномасштабна війна, тому що потрібно було приймати багато рішень і брати на себе відповідальність за життя дітей».

Встигати все

Єва Галайда, засновниця та CEO бренду BOGIKA

«У мене немає лайфхаків, як поєднувати дві такі різні ролі: власниця бізнесу і мама. Немає секретів і ніякої магії — я сама точно ніколи б не встигала все. Тому я прошу допомоги й делегую. Ми з чоловіком партнери в роботі й вдома: якщо я готую вечерю, то чоловік займається з донькою, й навпаки. Ми ділимо обов’язки, підтримуючи одне одного».

Олександра Фідкевич, бізнес-консультантка, ex-CEO проєктів Клопотенко 

«Досвід материнства має проживатися дуже закрито. В тому сенсі, що кожна мама має сама розуміти, що саме їй потрібно: комусь потрібна допомога з дитиною, а комусь — ні. Тому кожна мама може сама вирішити, яким саме буде її материнство, не спираючись на думки та упередження суспільства».

Стосунки з мамою

Єва Галайда, засновниця та CEO бренду BOGIKA

«Я вдячна своїй мамі за підтримку й за те, що дала право вибору: в професії, в одязі, по життю в цілому. Вона мала сміливість протистояти чужій думці, щоб усе одно залишатися на моїй стороні й підтримувати мою особистість. Так вона мене виховувала, і це те, що я хочу передати своїй доньці».

Ольга Тернова, персональна стилістка

«Вдячна мамі, що вона виховувала мене в дружній атмосфері. Вона завжди казала, що я її подруга та можу ділитися з нею всім, що мене турбує або, навпаки, надихає. Через це в мене ніколи не було внутрішньої напруги, що я не можу чогось розповісти своїй мамі».

Як виховувати дитину?

Анастасія Федорова, власниця бренду COVER

«Головне правило в нашій родині — ти повинен чимось цікавитися. Ти можеш змінювати активності хоч щодня, але щось повинно тебе наповнювати та надихати. Немає ніяких гендерних занять: танці, бокс, футбол — будь-що на вибір. Дитина повинна брати приклад з батьків та надихатися ними».

Оля Івченко, йога-інструкторка та офіційна амбасадорка Nike Ukraine

«Я інтуїтивно намагаюся робити так, щоб Варя була зрілою емоційно, впевненою, зі здоровою самооцінкою. Мені не важливо, які оцінки вона приносить зі школи. Мені важливо, щоб вона розуміла, що таке гарні вчинки й погані. Я її люблю як мама безумовною любов’ю, і вона це знає. Хочу, щоб вона відчувала, що я її опора, її дім».

Час на себе

Ольга Тернова, персональна стилістка

«Всі засинають — прокидається мафія, саме я та мої власні годинки для догляду за собою. Я сова, тому догляд за собою завжди перепадає на 00:00. Я обожнюю маски для обличчя, тіла тощо. Тому я роблю собі маску, набираю теплу ванну, вмикаю YouTube або приємну музику та розслабляюся протягом 30-40 хвилин».

Олена Печенюк, власниця закладів «Красиво Є» та бренду wellness-напоїв HAIKU

«Я активно займаюся доглядом за собою останній рік, бо за часи війни я постаріла та посивіла. Коли прийшла війна, я не дивилася в дзеркало, але коли прийшла до тями й глянула, то зрозуміла, що сильно змінилася. Я дуже люблю масажі для лиця, зараз я змінила косметику та почала більше приділяти уваги догляду за обличчям та шкірою. На тренажерний зал у мене немає часу, тому я займаюся онлайн з 6-ї ранку, поки діти сплять. Емоційний стан мами — головне в родині».

Сучасна мама — це…

Таня Костіна, засновниця журналу LA BOUSSOLE та видавничого дому punkt publishing

«Сучасна мама — це неймовірна жінка, яка поєднує в собі сильний функціонал та мультизадачність. Сучасна мама — це не успішна жінка, мама, бізнесвумен, яка щаслива з чоловіком. Сучасна мама — це та жінка, яка в контакті з собою самостійно може обирати свій шлях та йти по ньому, яким би він не був».

Оксана Горбунова, співвласниця та COO рекрутингової платформи Baza IT

«Для мене сучасна мама — це солдат спецпризначення: поєднувати різні ролі й виконувати їх. Вона має свободу в прийнятті рішень: якщо завтра я захочу бути тільки мамою й не вести бізнес, я можу без докорів сумління перемкнутися й займатися тільки вихованням дітей».


Реклама

Популярні матеріали

Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


8 фото з коронації Єлизавети II, які ви не бачили раніше


Скоро у кіно: 10 кінопрем'єр червня, на які ми чекаємо з нетерпінням...


Читайте також
Популярні матеріали