Must buy: продукція українського beauty-бренду з квітів троянд

Користь рослин для вашої шкіри

Косметика UKRAINIAN ROSE на основі дамаської троянди стрімко увійшла на ринок індустрії краси.

UKRAINIAN ROSE — це натуральна косметика, виготовлена місцевими фахівцями з екстракту пелюсток троянд, які вирощуються у власному органічному саду поблизу Карпат. Вона наповнена щедрістю, силою та красою нації та підходить для будь-якого віку.

Про історію бренду розповіла засновниця і CEO компанії Маргарита Бойко.

Усе розпочалося з перегляду стрічки про Крістіана Діора і його трояндові сади.

Саме він надихнув нас на створення засобів для шкіри на основі пелюсток троянд. 

Батьківський сад

Мої батьки і я — фанати трояндового саду. Спочатку в нас була лише сотня кущів, але з часом ми виростили справжні трояндові плантації та понад десять років виготовляємо смачне трояндове варення для сімейної мережі продуктових магазинів «Делікатес». 

Делікатеси для тіла

Ми всі знаємо, що троянда — це джерело вітамінів. Вона має багато цілющих властивостей. Я вирішила, чому б не зробити лінійку делікатесів для тіла та обличчя на основі пелюсток дамаських троянд — якісну косметику, яка б не лише зачаровувала своїм ароматом, а й була поживною для шкіри, оздоровлювала та насичувала її красою. Косметику, яка б гідно презентувала Україну у світі!

Крафтова лабораторія

Лінійка засобів виготовляється крафтовим методом у професійній лабораторії, невеликими партіями, із застосуванням свіжих та натуральних інгредієнтів, на основі високоефективних формул. Усі засоби адаптовані до потреб будь-якого типу шкіри.

Розкішні текстури та трояндові аромати досягаються завдяки екстракту пелюсток, які ми збираємо та переробляємо вручну оригінальним методом, щоб створити унікальне відчуття — «від квітів троянди до вашої шкіри».

Поринути в трояндове розмаїття пропозицій можна на сайті.Популярные материалы

10 новинок на літо від українських брендів


Правильні дії під час та після атаки


Схуднути за 7 днів: ефективне та просте тренування


Читайте також
Популярні матеріали