Милуємося: неймовірна святкова колекція макіяжу Chanel

Об’єкт бажання

Дім Chanel підготував для всіх б’ютіголіків неймовірний сюрприз: лімітовану святкову колекцію макіяжу Ask for the Moon. У 2022 році Chanel Makeup Creation Studio відобразили кожну грань Місяця в ексклюзивній колекції макіяжу, навіяній мріями та таємницями. Рекламна кампанія новинок обігрує союз тіні та світла, простоти та розкоші, відтінків бурштину, червоного та золотого, які разом створюють сучасну казку.

За задумом за допомогою продуктів макіяжу з лімітованої колекції ваші очі, щоки, губи та нігті набувають небесного сяйва, а шкіру огортають казкові ароматні олії із золотими та перламутровими частинками.

Наприклад, Chanel залишив свій відбиток на місячній поверхні атласної пудри, усипаної бронзовими блискітками. Éclat Lunaire Oversize Illuminating Face Powder — це ексклюзивне творіння, яке моделює контури обличчя та надає йому м’якого перламутрового сяйва.

У тонкій грі світла палетка з квартету тіней для очей Les 4 Ombres — Ombres De Lune являє собою поєднання ніжних відтінків, що зачаровують.

Від матового до перламутрового, від мідного до янтарно-золотого, від атласної бронзи до матово-коричневого — їхній делікатний мерехтливий блиск підсвічує очі й робить їх більш виразними. На кожному відтінку тіней для повік вигравійовано символ Chanel.

Палетка з двома відтінками для сяйва Duo Lumière підкреслює брови, вії та повіки райдужним блиском, надаючи очам глибини. Прозора гелева формула із золотими та мідними блискітками робить образ святковим.

Нова інтенсивна губна помада Rouge Allure L’extrait створює на губах тепле сяюче покриття. Його можна нашарувати як завгодно часто, що дозволяє експериментувати з усіма чотирма відтінками колекції Holiday 2022: сяючим оранжево-червоним, теплим коричневим, коричневим палісандровим і вишнево-червоним.

Блиски Rouge Allure Laque, представлені у двох магнетичних відтінках, являють собою поєднання атласного блиску та ультратонкого кольору для створення ошатного макіяжу.

Обов’язкове доповнення до будь-якого святкового вбрання — лаки для нігтів Le Vernis виконані у кольоровій гамі, натхненій мінералами. У колекції ви знайдете коричнево-червоний, золотий хакі, перламутровий бурштин та мерехтливі блискітки.

Фінальний акорд — нанесення засобу для тіла. Оскільки Місяць невіддільний від зірок, Chanel відобразив їх у вигляді двох продуктів, ароматизованих легендарними ароматами бренду.

Олія для тіла відрізняється насиченою текстурою та чуттєвим ароматом. Переливаючись перламутровими золотими блискітками, вона надає шкірі ніжного сяйва. Її легка рідка формула робить шкіру зволоженою, шовковистою та ніжно ароматною. Райдужний гель на водній основі буквально тане на шкірі у вихорі ароматів, залишаючи її свіжою та випещеною.


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали