Кулінарна книга Жизель Бундхен потрапила до списку бестселерів The New York Times

Рецепти для ідеальної фігури, енергії та жіночого здоров’я

Минулого місяця Жизель Бундхен випустила свою кулінарну книгу «Nourish: Прості рецепти, щоб зміцнити ваше тіло та нагодувати вашу душу». 43-річна бразильська супермодель, яка виглядає максимум на 35, створила збірку рецептів, присвячену здоровому способу життя. 

«Люди завжди запитують мене, що я їм і як мені вдається залишатися у формі. Насправді я дуже люблю смачно поїсти, і це життєво важливо для здорового способу життя. У книзі "Nourish" я ділюся улюбленими простими, поживними та смачними рецептами моєї сім`ї, а також деякими ритуалами догляду за собою, які дуже допомагають мені в житті, особливо як зайнятій мамі, що працює», — розповідала супермодель незадовго до виходу книги.

Книга вже має шалений успіх та потрапила до списку бестселерів The New York Times. Збірка рецептів від Жизель опинилися на другому місці почесного списку, що приємно здивувало навіть зіркову авторку.

«Я дуже щаслива, вдячна і здивована, що опинилася на 2-му місці у списку бестселерів The New York Times. Я хочу подякувати всім, хто зробив можливим створення цієї книги. Дякую всім шеф-кухарям і людям, яких я зустріла під час подорожей і які так багато чому мене навчили. Дякую Елінор Хаттон за те, що написала цю книгу разом зі мною. Дякую моїй улюбленій мамі за те, що навчила мене, що їжа — це святе. І величезне спасибі всім, хто придбав книгу і вірить, що здорове харчування може бути ще й смачним», — написала Жизель у своєму Instagram.


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали