Вперше в історії: інтернет-бутик з косметикою Dior розпочав роботу в Україні

Легендарний Дім пропонує колекції парфумерії, макіяжу та догляду за шкірою

Важлива новина для всіх б’ютіголіків: в Україні розпочав роботу інтернет-бутик косметики Dior, який відображає атмосферу вишуканості та досконалості Дому. Під дахом інтернет-бутика Dior зібрав легендарні колекції парфумерії, макіяжу та догляду за шкірою.

Всесвіт Dior постійно розвивається та змінюється, але клієнти бутика першими отримують доступ до нових творінь. Тут будуть представлені всі базові та лімітовані колекції, також протягом року інтернет-бутик поповниться ексклюзивними пропозиціями.

Кожна сторінка інтернет-бутика створювалася дуже ретельно, щоб відобразити славетні коди-символи Dior. Зразковий рівень обслуговування, швидкий доступ до будь-якого продукту та бездоганна якість продукції демонструють авангардний дух — невіддільну частину спадщини Dior.

Мистецтво пакування покупок — це відома традиція Dior, яка продумана до найдрібніших деталей, так само як і речі кутюрних колекцій, тому кожне замовлення у Dior упаковано настільки ж незабутньо.

Dior Fragrances

«Я став парфумером заради того, щоб, відкривши флакон з ароматом, ви змогли побачити всі мої сукні, щоб кожна жінка, яка скористувалася моїм ароматом, залишала шлейф бажання», — пояснював Крістіан Діор.

Аромати Dior, створені за принципами та філософією Дому, займають центральне місце. Незамінні жіночі аромати J’Adore і Miss Dior представлені разом з колекцією чоловічих, де всесвітньо відомий бестселер Sauvage доповнюють класичні аромати.

Dior Makeup

«Колір спонукає нас до оновлення. Одного дотику кольору достатньо, щоб змінити ваш зовнішній вигляд», — Крістіан Діор.

Феєрверк кольорів! У колекції макіяжу Dior нові та зіркові продукти, розроблені креативним та іміджевим директором з макіяжу Пітером Філіпсом. За кожним кольором — творчий процес і досвід, отриманий під час створення макіяжу для модних показів Dior. Сезонні колекції пропонують жінкам найсучасніші тренди та вражають своїми інноваціями.

Dior Skincare

«Жінки, завдяки вродженому інстинкту, зрозуміли, що я хочу зробити їх не тільки красивими, але й щасливими», — казав Крістіан Діор

Засоби для догляду за шкірою Dior створені на основі унікальних активних інгредієнтів із Садів Dior. Сучасні, дієві та ультрасенсорні текстури, створені майстрами формул Dior.

La Collection Privée Christian Dior

Всесвіт розкоші Dior створений для всіх, хто обожнює парфуми, прикрашає свій образ вишуканими ароматами, прагне ощасливити своїх коханих мистецтвом дарувати подарунки від Dior. Це надзвичайне місце, створене для розкоші, насолоди та чуттєвого задоволення. Унікальне запрошення відкрити величезну колекцію ароматів, свічок, мила, кремів для тіла тощо.

Всі ці шедеври, створені за найвищими стандартами, демонструють сучасну французьку філософію мистецтва життя — art de vivre.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали