Аромат на весну: новий Miss Dior від парфумера Франсіса Куркджяна

Новий жіночий аромат, який божественно пахне суницею, квітами, пачулі, мохом та амброю

Мало хто знає, що Кастор, найяскравіша зірка в сузір`ї Близнюків, була кодовою назвою аромату до того, як було знайдено Miss Dior. Чи було це таємниче відображення металевої зірки, яку Крістіан Діор випадково знайшов на вулиці та яка вирішила його долю? Чи, радше, він думав про небесне сяйво, яке надихнуло його на створення першого аромату і яке він так любив споглядати літніми ночами в Провансі? Сьогодні ми навряд чи знайдемо відповідь.

Те, що ми знаємо напевне — легендарне і блискуче народження Miss Dior було розумним поєднанням миттєвого сяйва і тривалої таємничості. Перш за все Крістіан Діор хотів отримати аромат, який би передавав його моду і дух епохи. Miss Dior — це аромат молодого покоління, яке знову відкриває для себе смак до життя. Аромат молодості, який стане вічним ольфакторним підписом засновника, і засліплюватиме разом з його духом і бажаннями, як це сталося з колекцією готового одягу Miss Dior, що з`явилася в 1967 році. Найперша колекція Дому була присвячена молодим людям, які були достатньо сміливими, щоб носити поп-кольори революції шістдесятих, яка тоді була в самому розпалі.

Улюблений і прославлений, Miss Dior залишається вічно «молодим» парфумом Дому Dior, як підкреслювала сама Катрін Діор. Сьогодні талановитий парфумер Френсіс Куркджян черпає натхнення в цій вічній молодості для створення власного аромату Miss Dior.

Френсіс Куркджян створив парфумовану версію аромату Miss Dior, що дарує миттєве, обов`язкове задоволення. Квіткові та гурманські ноти злітають, перш ніж осісти на язиці, як шматочок фрукта, огорнутий чуттєвими квітами, і залишають багату пам`ять про бурштиновий, деревний аромат.

Таким чином, нові парфуми Miss Dior — це композиція, в якій квіткові та деревні ноти перегукуються між собою і створюють абстрактну ольфакторну гармонію у великій традиції шипрових ароматів, легендарним втіленням яких став Miss Dior у 1947 році.

В новому ароматі прекрасно все: і квіти, в яких домінує інтенсивність фруктового жасмину, просякнуті іскристими, елегантними, солодкими та соковитими нотами, і смачна, пухка суниця, яка пробуджує піднебіння, закликаючи до непереборної та захопливої гурманської насолоди. Ці барвисті акорди підтримуються чуттєвою і добре сконструйованою деревно-амбровою базою. Закріплений щедрим, чистим пачулі, густий і зв`язувальний аляскинський кедр додає відтінок темряви, в той час, як земляна підстилка з моху тепло огортає сміливі солодкі фрукти та квіткову красу аромату.

Це ідеальний аромат для відкриття весняного сезону та святкування життя. Спробуйте його один раз, щоб закохатись назавжди!


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали