Головні б’юті-тренди сезону: як створити універсальний макіяж

Необхідні знання

На платформі освітнього проєкту modeis.me, співвласницею якого є fashion-інсайдерка й стилистка Маргарита Мурадова, 16 лютого відбудеться вебінар «Головні б’юті-тренди сезону. Створення універсального макіяжу (з урахуванням особливостей вашого обличчя). Must haves для ідеального макіяжу». Його лекторкою стане Наталія Стрільчук, зіркова візажистка з понад 15-річним досвідом роботи, авторка б’юті-образів для багатьох зірок. 

Наталія Стрільчук

Наталія Стрільчук

Наталія Стрільчук співпрацювала з усіма без винятку глянцевими виданнями України: ELLE, Vogue, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Marie Claire, L’Officiel Ukraine. Вона розробляла б’юті-образи для багатьох модних кампейнів і показів українських дизайнерів, співпрацювала з найтоповішими телевізійними проєктами. В її професійному портфоліо понад 100 відеоробіт у складі Badoevteam з Аланом Бадоєвим.  

«За свою багаторічну практику я безліч разів бачила дуже красивих жінок, які псували себе макіяжем, бачила дорогі та трендові продукти в косметичках, якими дівчата просто не вміли  користуватися. Мета нашого вебінару — допомогти зрозуміти себе, створити образ впевненої в собі жінки, а також підібрати продукти, що підійдуть саме вам, і вони не обов’язково мають бути за "всі гроші світу"», — розповідає Наталія. 

Наталія Стрільчук

Експертка також стверджує, що жоден образ не є завершеним без мейку. Макіяж може не тільки вирішувати проблеми зовнішності, але й змінювати ваш настрій. У присутніх на вебінарі буде можливість подивитися на макіяж як на інструмент, що дозволяє змінювати акценти, характер, стан і доносити інформацію про вас. 

«Мода та сфера б’юті завжди були нерозривно пов’язані. Наприклад, будь-який образ можна підкреслити або зіпсувати за допомогою макіяжу й зачіски, адже портретна зона — найважливіша частина готового наряду. І, враховуючи, що ази складання грамотного гардероба ми вже засвоїли, час торкнутися й теми мейкапу. Базовий візаж, правильні техніки нанесення, тренди і як правильно їх впроваджувати — усе це критично важливо й обов’язково буде на нашому вебінарі. Вебінарі, який відкриває абсолютно новий і такий захопливий світ — світ б’юті. І відкриє нам його одна з найвпливовіших зіркових візажисток — Наталія Стрільчук!» — ділиться Маргарита Мурадова.

Маргарита Мурадова


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали