ЛУЧШИЕ ОБРАЗЫ ДЛЯ ВСТРЕЧИ НОВОГО ГОДА ОТ АННЫ...

КУДА ПОЕХАТЬ ЗИМОЙ: ГИД ПО АВСТРИИ

SO HOT: 74-ЛЕТНЯЯ МАМА ДЖЕННИФЕР ЛОПЕС ЗАЖГЛА НА...

ВАКАНСИЯ МЕЧТЫ: КОРОЛЕВА ЕЛИЗАВЕТА II ИЩЕТ...

КОЛИН ФЕРТ РАЗВЕЛСЯ С ЖЕНОЙ ПОСЛЕ 22 ЛЕТ БРАКА...

Дослідження: українці оточують себе технологіями, які піклуються про здоров’я

42% людей в світі використовують додатки та гаджети для контролю за роботою організму

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine,

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Загідно з дослідженням провідної технологічної компанії Royal Philips, націленої на поліпшення здоров’я людей, українці прагнуть оточувати себе технологіями, які дозволяють піклуватися про самопочуття. Так, попит на товари для догляду за ротовою порожниною, зокрема електричні зубні щітки, в Україні зростає на 60%.

Популярність домашніх очисників та зволожувачів повітря зростає на 21%, а в жовтні цього року попит на них зріс на 80% через раптове погіршення якості повітря. Ці та інші інноваційні побутові прилади не лише швидко вирішують проблему завдяки новим технологіям, а й оснащені спеціальними застосунками. Вони встановлюються на смартфон і дозволяють найкращим чином контролювати якість догляду за здоров’ям.

Загалом, попит на інноваційні продукти, яких не було на ринку ще п’ять років тому, зростає більше, ніж на третину, в той час як ріст всього ринку дрібної побутової техніки сповільнився проти минулого року і складає 13%. Це свідчить про те, що українці прагнуть інновацій і готові інвестувати в них. Прикладом інновацій для здоров’я є мультипіч Philips, яка дозволяє готувати смажену їжу у здоровий спосіб, зменшуючи вміст жиру в страві до 90%, або домашні очисники повітря Philips, що видаляють до 99,97% алергенів і вірусів із повітря кімнати, і дистанційно керуються з мобільного додатку.

Тренд використання технологічних інновацій для піклування про здоров’я спостерігається і в світі.

За даними дослідження Future Health Index 2019, яке щорічно проводить Philips, 42% людей використовують додатки та цифрові технології, адже вважають їх надійним помічником контролю стану здоров’я.

На глобальному рівні 76% медичного персоналу у своїй роботі в лікарнях використовують цифрові технології, а 46% — штучний інтелект.  

В Україні інновації також активно інтегруються не лише у побут, а й у сферу охорони здоров’я. Наприклад, аналогові рентген-апарати в медичних закладах поступово змінюються сучасними цифровими, які дозволяють зменшити дозу опромінення під час процедури на 50-95%. Один з таких апаратів виробництва Philips встановлено у новій надсучасній клініці Verde. Він дозволяє зробити безпечну рентген-діагностику навіть новонародженим пацієнтам, доза опромінення для яких є мінімальною.

      

                                                                                                                      

Клініка Verde є прикладом нового типу сімейних медичних закладів з повним переліком послуг для дітей та їхніх батьків. У ній не лише встановлене інноваційне медичне обладнання, працюють кращі лікарі, а й запроваджені освітні програми для батьків, які допомагають налагодити комплексний  догляд за здоров’ям усієї родини.

Зокрема, існують програми навчання зі здорового харчування, створення здорового домашнього середовища та інші, для яких використовується і побутова техніка Philips.

Цей проєкт є прикладом партнерства Philips як виробника медичної і побутової техніки та клініки Verde як експерта у сфері медичних послуг. Для пацієнтів клініки таке партнерство несе подвійну користь, адже дозволяє отримати високоякісні медичні послуги на інноваційному обладнанні, а також допомагає вести здоровий спосіб життя вдома і покращити стан здоров’я.

Анна Андрес: "Меня заставляют сиять люди, которых я очень люблю, и эмоции, которые они дарят"

В поисках дзена: гид по Австрии

10 причин, почему стоит быть осторожными с противозачаточными таблетками и гормонами