Благодійний проєкт до Дня матері з Lancôme: збираємо 1 000 000 гривень на допомогу дітям

Із вродженими вадами серця

З нагоди міжнародного свята Дня матері (14 травня) Lancôme оголошує збір 1 000 000 гривень на операції для дітей із вродженими вадами серця. Адже здоров’я дитини — найважливіша цінність і найкращий подарунок для мами!

Мріючи зробити кожну маму щасливою, а її дитину — здоровою, протягом травня 100 гривень від продажу кожного засобу Lancôme передаватиме до одного з найбільших благодійних фондів в Україні «Твоя опора». Це єдина українська організація, яка входить до Всесвітньої федерації серця (структура Всесвітньої організації охорони здоров’я). Фонд існує з 2014 року і наразі підтримує понад 120 українських лікарень та забезпечує їх медикаментами й обладнанням. Зокрема, «Твоя опора» допомагає дітям із вродженими вадами серця — фонду вже вдалося врятувати понад 4 600 маленьких пацієнтів. 

Lancôme прагне зробити кожну маму щасливою не лише в День матері, а й завжди! Тому запрошує вас взяти участь у благодійному проєкті та разом врятувати дитячі серця. Проєкт триватиме з 1 до 31 травня і має на меті зібрати кошти на операції дітям із вродженими вадами серця. 

Також на згадку про участь у проєкті з 8 до 14 травня Lancôme подарує срібний браслет Guzema до кожного замовлення від 4000 гривень у мережі магазинів Brocard, Aromateque та інтернет-магазині makeup.com.ua.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали