Які заспокійливі можна приймати вагітним жінкам?

Відповідає акушер-гінеколог

Акушер-гінеколог Людмила Шупенюк дала поради, які допоможуть обрати правильне заспокійливе для майбутньої мами:

У цей важкий для всіх час кожному з нас потрібно триматися у формі. Вагітна жінка має пам`ятати, що несе відповідальність не тільки за своє життя, але й за життя дитини, яка всередині відчуває всі емоції та думки мами.

Instagram: @romeestrijd

Насамперед вагітній жінці треба намагатися думати позитивно. Якщо виникає відчуття тривоги, підступає нервова хвиля, треба глибоко дихати. У філософії йоги є така практика — глибокий вдих та глибокий видих відкритим ротом. Це допоможе врівноважити психологічний стан, а також налагодити спілкування з близькою людиною. Якщо такий спосіб не допомагає, можна використовувати медикаментозний метод.

Існує кілька безпечних та дієвих медикаментів. До них відносяться валер`яна, пустирник, новопасит, препарати магнію. Їх можна вживати по 1-2 таблетці 3 рази на добу протягом тривалого часу. Варто зважати на те, що ви обрали!

У випадку, коли перераховані медикаменти не допомагають, можна використовувати корвалдин. Однак цим препаратом краще не зловживати. Корвалдин дозволено лише тим, хто знаходиться на грані емоційного зриву, істерики. У разі, якщо ви відчуваєте підвищений тиск або прискорене серцебиття, слід прийняти до 40 крапель. Зауважимо, це сильний препарат, який не можна вживати щодня!


Реклама

Популярні матеріали

«Брат, тато, бабусі, двоюрідна сестра, хрещений — всі загинули....


Rich-mom energy: новий модний тренд, який затьмарив «тиху розкіш»...


Nannacore — новий TikTok-тренд, який встиг підкорити модну...


Читайте також
Популярні матеріали