Як відновити режим після свят: 5 лайфхаків

Для всіх, хто не може повернутися до роботи та виспатися

Низка новорічних вечірок плавно підходить до завершення, але повернутися в режим і розпочати роботу для більшості з нас — завдання із зірочкою. Ми зібрали п’ятірку порад, які допоможуть збалансувати режим та повернутися до звичного життя.

1. Скористайтеся довгою перервою, щоб після повернення до роботи започаткувати нові здорові звички. Наприклад, можна дати собі слово вставати з-за столу щогодини для п’ятихвилинної розминки, робити мініпрогулянки або випивати склянку теплої води з лимоном та імбиром разом із колегами. Так ви збільшите кількість енергії протягом дня і позбудетеся відчуття сонливості в пообідній час.

Кадр із фільму «Сніданок у Тіффані»

2. Ведіть підрахунок кави, випитої за день. Дієтологи рекомендують вживати не більше двох чашок еспресо. Крім того, якщо у вас збився режим за час свят, намагайтеся не пити каву після 16:00, щоб не активувати нервову систему додатково.

3. Відмовтеся від використання електронних девайсів щонайменше за годину до того, як підете до ліжка. Синє світло екрана блокує вироблення мелатоніну, й організм продовжує жити у денному режимі. В результаті виникають проблеми зі сном, і ви засинаєте аж під ранок.

4. Для тих, хто працює віддалено, після свят завжди виникає спокуса поспати вдень. Однак це може лише погіршити ситуацію і призвести до замкненого кола: сон удень надає енергію і заважає заснути у вечірній час, подовжуючи активний режим.

5. Якщо ви відмовилися від фізичних навантажень, намагаючись відновити організм після свят, це помилка. Помірні тренування не тільки допоможуть плавно і без стресів повернутися до передноворічної форми, але й забезпечать приємну втому наприкінці дня. А отже, проблеми з безсонням зникнуть, і ви швидко відновите режим.

 

Реклама

Популярные материалы

10 новинок на літо від українських брендів


Правильні дії під час та після атаки


Схуднути за 7 днів: ефективне та просте тренування


Читайте також
Популярні матеріали