Як правильно поєднувати тренування та вечірки

Розповідає фітнес-експерт

Як поєднати тренування і вечірки? Важливе питання, яке ставить собі майже кожна дівчина. Член міжнародної федерації функціонального тренінгу, спікер міжнародних конгресів Ірина Гармаш відповідає.

Під час сезону вечірок не кидайте тренування. Якщо немає можливості відвідувати фітнес клуби — тренуйтеся вдома. Фішка в тому, що фізичні навантаження сприяють виділенню молочної кислоти, яка виводить токсини. У період свят та регулярних вечірок інтенсивність фізичних навантажень бажано знизити на 20%.

Так організму буде простіше витримати сезон вечірок.

Instagram: @kendalljenner


Висипайтеся. 8 годин сну потрібні для того, щоб організм відновився. У ситуації, коли ви маєте намір випити невелику кількість алкоголю, найкращий варіант — пожаліти себе на тренуванні, оскільки це може спричинити перевтому.

Краще займіться йогою або пілатесом.

Найкраще, якщо між тренуванням та вечіркою буде проміжок 6-8 годин. Алкоголь усе ж таки спричиняє зневоднення, погіршує витривалість та координацію. Тому якщо ви переборщили з алкоголем, то тренуватися все ж таки не варто. А ось тому, хто випив один келих вина, можливо, треба позайматися. 

Вина містять цілий комплекс речовин (катехіни, ресвератрол, кверцитин), які покращують стан серцево-судинної системи. Серед виноробних регіонів найкраще вибирати найпівденніші. Сорти винограду, що там ростуть, містять найбагатший комплекс корисних речовин, для утворення достатньої кількості яких необхідна велика кількість сонячних променів.

Instagram: @emrata

Після келиха вина до старту тренування має пройти не менше 2 годин. Не забувайте пити воду під час тренувань. Не варто відвідувати басейн. Також не варто пити натще, щоб уникнути поганих наслідків. Якщо в спортзал іти зовсім не хочеться, то варто частіше гуляти, перебувати на вулиці. З іншого боку, це допоможе зберегти психічне здоров`я.

Усе-таки треба пам`ятати про те, що якщо ви вживали алкоголь, вправи будуть даватися складніше. Ставлення до алкоголю має бути здоровим. Можна випити келих вина, коли немає тренування. Немає потреби в жорсткій відмові від спиртного. І якщо ви наступного дня почуваєтеся чудово, то ваш організм здоровий.

Пам`ятайте ось про що:

Багато алкоголю завжди шкідливо

Алкоголь після тренування заважає відновлюватись

Келих вина у свята можливий, якщо ви здорові

Не слід панікувати, якщо ви дозволили собі зайвого на свято. Якщо ви до цього правильно харчувалися й систематично займалися спортом і далі це робитимете, ви швидко позбавитеся зайвої ваги. Тому швидше повертайтеся до правильного харчування та занять спортом.

Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


З чим носити светр із високим коміром цієї зими


Читайте також
Популярні матеріали