Важливе питання: чи ефективні тренування раз на тиждень?

Якщо ви хочете схуднути

Більшість мешканок мегаполісу скаржаться на дефіцит часу та водночас бажання встигнути все й одразу — так званий FOMO-синдром. Не дивно, що в нескінченному потоці дедлайнів та поточних завдань на день у багатьох з нас немає вільного часу для щоденних тренувань. Нерідко нам спадає на думку ідея про те, що відсутність повноцінних фізичних навантажень у будні можна компенсувати у вихідні.

Фітнес-клуби в суботу та неділю набагато більш заповнені, ніж в інші дні. Дівчата вважають, що тривале інтенсивне тренування раз чи два на тиждень допоможе їм створити тіло мрії. І це велика помилка, ціна якої — розчарування і в результаті — повна втрата мотивації для того, щоб працювати над своїм тілом.

Насправді, щоб тренування були ефективними, необхідно встигнути провести наступне заняття на підвищених фізичних можливостях, які з`являються як результат від попереднього заняття. Так би мовити, поки організм ще не «охолов». Тільки тоді ви зможете отримати приріст фізичних показників загалом. Оптимальною частотою тренувань прийнято вважати 3-4 рази на тиждень. Роблячи великі перерви у заняттях, ви ризикуєте щоразу розпочинати свою тренувальну діяльність спочатку.


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали