Що станеться з тілом, якщо присідати всього 3 хвилини на день

Тренування, для якого потрібне лише ваше тіло

Якщо ви вже вибираєте ідеальний купальник для літнього сезону, але досі не обзавелися попою мрії — це неправильний підхід. Радимо починати з одного з найпростіших тренувань, які не потребують жодних витрат, — присідань (2-3 хвилини на день, не обов`язково з обтяжувачами), щоб у стислі строки сформувати красиве та підтягнуте тіло.

Присідання принесуть багато користі та не потребують від вас багато часу. Це ідеальний варіант швидкого й ефективного домашнього тренування.

Що станеться з тілом, якщо присідати всього 3 хвилини на день:

У вас покращиться постава

Присідання допомагають сформувати гарну поставу. Це відбувається внаслідок напруження і — за регулярних повторень — помітного зміцнення м`язів спини. Крім того, глибокі присідання покращують рухливість тазостегнових суглобів, що, своєю чергою, допомагає виправити поставу та усуває болі в попереку.

Ви станете стрункішою

Присідання — топові вправи, які допомагають поліпшити форму сідниць, а також позбутися зайвого жиру і зменшити прояви целюліту на стегнах. І звісно ж, вони активно залучають до роботи нижню частину спини та прес.

У вас покращиться робота лімфатичної системи

Присідання прекрасно стимулюють кровообіг і лімфообіг. Під час виконання цієї вправи активно залучається нижня частина тіла — це допомагає посилити кровообіг у ділянці таза. По суті, це незамінна вправа для всіх дівчат, які цілими днями працюють сидячи.

У вас зміцняться м`язи нижньої частини тіла

Присідання активують велику кількість м`язів нижньої частини тіла, таких як квадрицепси, біцепси стегна, сідничні м`язи та м`язи ікри. Це призводить до їхнього зміцнення і збільшення маси м`язів. Тому ви в короткі терміни виявите більш пружні та підтягнуті сідничні м`язи круглої форми.

Ви станете сильнішою та витривалішою

Регулярні присідання допомагають збільшити силу і витривалість нижньої частини тіла, що може бути корисно для виконання повсякденних завдань і спортивних заходів.

У вас покращиться здоров`я і метаболізм

Присідання сприяють поліпшенню загального самопочуття, додають енергії, допомагають роботі серцево-судинної системи, а також посиленню кровообігу і метаболізму. Під час присідань відбувається природний детокс клітин внаслідок поліпшення циркуляції крові. 

У вас покращиться рівновага

Присідання вимагають хорошої координації та рівноваги. Послідовна практика присідань поліпшить вашу рівновагу і допоможе вам краще контролювати своє тіло в просторі.

У вас посилиться гнучкість і рухливість

Правильні присідання можуть також поліпшити гнучкість і рухливість ваших суглобів у стегнах, колінах і гомілках.


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали