Що потрібно їсти дівчатам щодня для здоров'я волосся

Ідеальний щоденний раціон для всіх, хто відрощує довгі локони

трихолог киев

З моменту початку війни в Україні багато молодих дівчат зіткнулися з проблемою відрощування здорового волосся. Чому волосся не росте та які продукти варто вживати щодня для розкішних локонів, ексклюзивно для ELLE.UA розповіла дерматотрихологиня, косметологиня, засновниця Derm Space Clinic, президентка «Всеукраїнської асоціації дітей з алопецією. Разом у гармонії» Анна Халдєєва.

Базове правило для здоров`я волосся: харчування має бути різноманітним. Не варто розраховувати на те, що обмежений раціон можна компенсувати вітамінами для росту волосся. І білкова дієта, і кето-дієта — крайнощі, які суперечать здоровому підходу до відрощування волосся.

Важливо, щоб продукти в тарілці були барвистими, різноколірними — це означає, що ви отримуєте максимум користі з їжі. На жаль, сьогодні в усьому світта і в нашій країні зокрема, превалює вуглеводний тип харчування. Це означає, що ми переважно харчуємося крупами, картоплею, макаронами, овочами та, природно, регулярно вживаємо в їжу всілякі солодощі. Природно, такий підхід негативно впливає і на мікробний кишківник, і на інші системи організму, а надалі й на гормональний фон дівчат.

Тому так важливо, щоб ваше харчування було багате на мікро- і макронутрицевтичні компоненти: і білки, і жири, і вуглеводи в правильній пропорції. На прийомах я дуже часто стикаюся з ситуаціями дефіциту білків і жирів у раціоні. 

Слідкуйте, щоб у щоденному раціоні була присутня рослинна їжа, яка забезпечує нас клітковиною (салати, зелень), а також складні вуглеводи (овочі, крупи, хліб із борошна грубого помелу), і білки з жирами (риба жирних сортів, м`ясо, вершкове масло). 


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали