Що не можна робити після лазерної епіляції?

7 правил для ідеального результату

Чи завжди те, що ми чуємо про лазерну епіляцію, відповідає дійсності? Існує безліч популярних міфів щодо цієї процедури, які іноді можуть вводити в оману і ставати тригерами для відчуття страху. Сьогодні ми хочемо розставити всі крапки над «i» у цьому питанні. Ексклюзивно для ELLE.UA founder мережі SoBeauty, засновниця єдиної в Європі Академії епіляції, топспеціалістка з епіляції з 15-річним досвідом Юліана Пономарьова розвінчує міфи про те, чого не можна робити після лазерної епіляції.

Лазерна епіляція стала одним із найуспішніших способів видалення небажаного волосся. Але для досягнення найкращих результатів та уникнення можливих неприємностей важливо дотримуватися деяких важливих рекомендацій щодо обмежень після процедури.

1. Після епіляції, важливо використовувати пантенол або алое-гель на проепільованих ділянках шкіри протягом 2-3 днів, щоб забезпечити зволоження та регенерацію шкіри.

2. Утримайтеся від гарячих ванн, саун, басейнів та фізичних навантажень протягом 3 днів. Шкіра після лазерної епіляції дуже чутлива, тому краще уникати факторів, що можуть розширити судини та викликати подразнення.

3. Уникайте використання агресивних засобів для догляду за шкірою в перші дні після процедури. Відмовтеся від скрабів, пілінгів та активних косметичних продуктів, оскільки вони можуть спричинити додаткове подразнення.

4. За 15 років нашої роботи ми прийшли до висновку, що відмова від гоління після епіляції сприяє покращенню росту волосся та надає змогу більш точно оцінити результат. Важливо зауважити, що це не означає, що гоління гарантує відсутність випадання волосся або призводить до зовсім іншого результату. Ми просто не перешкоджаємо природному процесу виштовхування відмерлого волоска з фолікула.

5. Бережіть шкіру від тертя, подряпин та механічних впливів на ділянках, де була проведена процедура. Такі дії можуть призвести до ушкоджень шкіри та загострити проблеми.

6. Після процедури шкіра стає більш чутливою до сонячних променів. Захищайте її від сонця, використовуючи крем із високим SPF, щоб уникнути подразнень, гіперпігментації та опіків.

7. Після процедури спеціаліст з епіляції дасть вам індивідуальні рекомендації щодо догляду за шкірою, щоб отримати максимальний ефект від лазерної епіляції.

Ретельно виконуючи ці рекомендації, ви забезпечите надійний захист шкірі та допоможете їй швидше відновитися. Пам`ятайте, що обережність та грамотний догляд — ключ до красивої та здорової шкіри після лазерної епіляції.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали