Простий лайфхак: як попередити біль при епіляції, уколах краси чи щепленні

Зменшити неприємні відчуття1 допоможе спеціальний крем

Promo

На правах реклами

Напевно, у кожного є список процедур, які завжди хочеться відкласти на останній момент. При цьому без них неможливо позбутися дефектів на поверхні шкіри, видалити зайве волосся і багато чого іншого.

Факт: чимало дівчат мріють пройти курс лазерної епіляції і позбутися волосся на тілі, щоб бездоганно виглядати та відчувати себе максимально впевнено у будь-якій ситуації. Зробити деякі beauty- та медичні процедури більш комфортними допоможе Емла — знеболюючий крем для шкіри та слизових. Наносите за годину до маніпуляції — і можна не турбуватися про біль1.

Емла містить одразу два місцевих анестетика — лідокаїн та прилокаїн. При нанесенні крему на 1–2 години знеболювальний ефект триває приблизно 2 години. Цього часу цілком достатньо, щоб завершити такі процедури, як уколи краси, татуаж, епіляція тощо.

Instagram: @cindycrawford

Епіляція2

Видалення зайвого волосся за допомогою навіть найсучасніших лазерних апаратів може супроводжуватися не надто приємними відчуттями. Ось чому не зайвим перед відвідуванням салону краси буде скористатися анестетик-кремом Емла. Він продається у багатьох аптеках (до того ж без рецепту) і простий у використанні – нанесіть за годину до запланованої процедури і спокійно вирушайте до свого майстра. До речі, Емла може застосовуватися і в зоні глибокого бікіні2.

Шугарінг, ваксинг, лазерна, електро- чи фотоепіляція2… Не має значення, чому ви надаєте перевагу, анестетик-крем зробить процедуру більш комфортною2.

Instagram: @izabelgoulart

Уколи краси

Краса вимагає жертв. Мабуть, сьогодні так кажуть лише ті, хто нічого не чув про знеболюючі креми. Мезотерапія, біоревіталізація, ботулотерапія, введення філерів для губ та обличчя, мікроблейдинг — ці та чимало інших ін`єкційних процедурможуть бути набагато комфортнішими1 з Емла.

Також анестетик-крем неодмінно стане в пригоді тим, хто вирішив зробити перманентний макіяж чи татуювання. І більше ніякого «Треба трошечки потерпіти».

Емле дозволений навіть малюкам від самого народження4. У складі цього крему немає консервантів, фарбників, ароматизаторів чи спирту.

 

Вакцинація

Чи існують діти, яким подобаються уколи? Навряд чи. Що вже казати, якщо уколів бояться навіть 20% дорослих3! Замість того, аби вмовляти малюка (або навіть себе), що це не боляче, краще справді зробити процедуру менш болючою1. На допомогу і тут прийде Емла. Заздалегідь спитайте у лікаря, в яку ділянку робитиметься укол. За годину до маніпуляції змастіть шкіру в цій зоні анестетик-кремом. Після цього майже у 90%1 випадків не буде жодних неприємних відчуттів, а отже — ніяких переживань  пов`язаних з уколами.

Зверніть увагу, якщо вам потрібен крем для нанесення на невеличкі ділянки, як то зона уколу, зручніше взяти упаковку з 5-ма тюбиками по 5 г кожен. А якщо необхідно знеболити великі ділянки — скажімо, перед епіляцією, сміливо беріть 30-грамову тубу.

 

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтесь з інструкцією для медичного застосування лікарського засобу. Ознайомитися з інструкцією лікарського засобу можна на Tabletki UA за посиланням https://tabletki.ua/Эмла/27672/#productCardInstructions . Препарат  відпускається без рецепта. Р.П №UA/4596/01/01, рішення про державну реєстрацію лікарського засобу затверджене наказом МОЗ України № 517 від 22.03.2021.

Зверніть увагу, що ми не можемо відповідати на питання, що стосуються загальної медичної інформації чи питання, що стосуються вашого стану здоров’я. Якщо у вас виникає питання щодо вашого стану здоров’я, будь ласка, проконсультуйтесь з лікарем.

Усі торговельні марки належать або використовуються на основі ліцензії групою компаній Aspen. ©2021 Група компаній Aspen або її ліцензіат. Усі права захищено.  [UA-LIDP-12-21-00001, 17.12.21, 365 днів].

1 У даному випадку мається на увазі, що анестезія буде адекватна при таких операціях, як в проведених дослідженнях за участю здорових добровольців з неушкодженою шкірою, коли у 90% осіб анестезія достатня для введення дерматома (діаметром 4 мм) на глибину 2 мм після аплікації тривалістю 60 хвилин та на глибину 3 мм після аплікації тривалістю 120 хвилин.

2 При проведенні маніпуляцій на придатках шкіри прохання ознайомитись з інструкцією та проконсультуватись з лікарем.

3 Bond M et al. BMC Anesthesiol. 2016;16(1):81.

4 Крем ЕМЛА не слід  застосовувати дітям  0-12 місяців при спільному застосуванні лікарських засобів, які індукують утворення метгемоглобіну та недоношеним немовлятам (народженим до 37 тижня вагітності)

 

 


Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Ці речі носитимуть усі: що потрібно купити, щоб залишатися в тренді...


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


Читайте також
Популярні матеріали