Медитація на кохання, яку варто робити всім перед 14 лютого

Корисна духовна практика для щастя та розвитку жіночності

Ця медитація допоможе вам відчути божественне випромінювання любові та привернути у своє життя безумовну любов. Ексклюзивно для ELLE.UA ведична астрологиня та енергопрактикиня Анна Велика Ведмедиця поділилася своєю авторською медитацією.

Знайдіть зручне місце для усамітнення, де ви зможете повністю розслабитися. Увімкніть спокійну музику, таку як звуки тибетських чаш або природні звуки. Прийміть зручну позу. Заплющте очі та сконцентруйтеся на своєму диханні. Відчуйте, як ваше тіло розслабляється. Дихайте рівномірно і глибоко, відчуваючи кожен рух вдиху і видиху.

Ваше тіло стає все більш розслабленим. Уявіть себе на полі з вашими улюбленими квітами, освітленому яскравим сонцем. Ви починаєте відчувати аромат цих квітів і дозволяєте цьому аромату проникнути в кожну клітинку вашого тіла. Потім ви відчуваєте, як промені сонця проникають у ваше серце, наповнюючи його теплом і світлом.

Ці промені пронизують ваше серце, і наповнюють вас божественною безумовною любов`ю, яку ви надалі зможете віддавати цьому світу. Спокійно дихайте й залишайтеся в цьому стані протягом кількох хвилин, насолоджуючись відчуттям гармонії та любові.

Як тільки ви будете готові, повільно розплющуйте очі й повертайтеся в реальний світ, знаючи, що ви в будь-який момент можете повернутися до цього почуття любові й гармонії. Відчуйте вдячність за цей момент внутрішнього спокою.


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали