Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Для детоксу і проти старіння: чому бьютіголіки п’ють зелену глину

Суперфуд від набряків та токсинів

Сьогодні в Каліфорнії та багатьох країнах Європи набув небаченої популярності новий healthy-тренд. Адепти здорового способу життя п’ють уранці перед сніданком висушену зелену глину. Кажуть, що цей продукт просто незамінний у щоденному раціоні в дні детоксу, бо він перешкоджає інтоксикації організму, який саме в цей час найактивніше розправляється з токсинами та шлаками.

Наприклад, органічна активована зелена глина від Argital, висушена на сонці, насичена активним киснем, мінеральними солями та олігоелементами, швидко нейтралізує дію вільних радикалів. Ось чому натуральна зелена глина може використовуватися як основа тонізуючого напою для людей будь-якого віку. Цей напій надає енергії, підвищує імунітет, зміцнює нервову систему та захисні функції організму, бореться з передчасними ознаками старіння, знімає запальні процеси у шлунку та кишечнику. Завдяки неймовірній здатності до абсорбції вона успішно зв’язує між собою і виводить з організму накопичені токсини й отрути, оздоровлюючи організм, омолоджуючи клітини за рахунок перезапуску їхньої роботи в очищеному режимі й допомагаючи боротися з набряклістю. Логічним результатом уживання зеленої глини стає нормалізація роботи ШКТ, унаслідок чого шкіра поступово стає чистішою. Американські ЗСЖ-блогери відзначають, що через 10 днів вживання зеленої глини у них на обличчі стало набагато менше запалень, прищиків та комедонів, а спалахи акне зменшили свою інтенсивність.

Також зелена глина може виступати в ролі sos-засобу: зберігайте її в домашній аптечці, щоб застосовувати при харчових отруєннях.

З профілактичною метою правильно вживати цей продукт так: розчиніть 1 ч. л. глини у склянці негазованої мінеральної води, добре перемішайте і залиште настоюватися протягом 5 хвилин. Після цього випийте, залишаючи осад у склянці. При цьому в разі діареї, харчових, медикаментозних та радіоактивних отруєнь рекомендується вживати напій разом з осадом. Курс лікування у такому разі становить 1-2 тижні.


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали