5 причин полюбити малину

Ягода для жіночої краси та здоров’я

Малина, мабуть, друга за популярністю літня ягода після полуниці. Зараз її сезон у розпалі, і ми наполегливо рекомендуємо його не пропустити. Малина дуже корисна для жіночого здоров’я, тому ягоду сміливо можна включати в щоденний раціон — додавати в сирники або смузі, готувати з нею пироги та варення, а також їсти в первозданному вигляді. Ми зібрали 5 причин полюбити малину.

1. Смачна ягода відрізняється здатністю зв’язувати важкі метали та сприяти їхньому виведенню з організму. А якщо ви задумали провести детокс, чай з малинових гілочок і листя допоможе вивести накопичені токсини і зробити процес очищення більш успішним.

2. Те, що малина відома своїми оздоровчими властивостями, кожен з нас знає із самого дитинства. Справді, це потужний природний імуномодулятор, який активізує внутрішні захисні резерви, допомагає протистояти простудним захворюванням та сприяє швидкому одужанню.

3. Малина — рекордсменка за вмістом органічних кислот та антиоксидантів. Ці речовини обов’язкові у раціоні всіх, хто бореться за красу шкіри. Ягоди малини допомагають зробити шкіру чистою, позбутися висипань, запалень та акне, а також дійсно можуть відтерміновувати старіння клітин.

4. Малина — дієтична ягода, тому її рекомендують їсти навіть тим, хто хоче знизити вагу. У 100 г літньої ягоди міститься всього 50 ккал. Тому ідеальний варіант — замінити нею шоколадний торт чи еклери, хоча б у літній сезон. Це піде на користь і здоров’ю, і фігурі.

5. У ягодах малини кількість вітамінів обчислюється навіть не десятками, а сотнями. Крім величезного вмісту вітаміну С вона може похвалитися наявністю вітамінів А, Е, РР, В6, В2, В1, фолієвої кислоти, заліза, міді, калію, магнію, кобальту, кальцію, цинку.


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали