Безплатний 2-тижневий курс із гімнастики йогів та антистрес-практик

Старт вже сьогодні

Сьогодні всі ми перебуваємо в стані хронічного стресу: війна день за днем виснажує наші внутрішні резерви. Для того, щоб відновити баланс, великий шматок шоколадного торта не годиться.

Ось чому сертифікований тренер з йоги Павло Гончарук вирішив провести безоплатний двотижневий курс з гімнастики йогів і антистрес-практик. Це справжній порятунок для кожного українця.

«Два тижні ми з вами будемо працювати над самим собою і намагатись оптимізувати наш стан тіла і психіки за допомогою гімнастики йогів. 

Трошки деталей. Ці два тижні ми з вами будемо робити акцент на декількох аспектах:

  1. Оптимізація роботи психіки. Швидке зняття стресу, його наслідків в тілі та в психіці. Зняття тривожних і депресивних симптомів і панічних атак. 
  2. Підвищення психічної адаптації. Коли на майбутні стреси ми вже не так активно реагуємо і можемо більш спокійно відноситись до того, що раніше нас тригерило і чіпляло. 
  3. Покращення фізичної форми, відчуття свого тіла, зняття різноманітних болів в тілі (болі в спині, колінах, мігрені), підвищення фізичної адаптації. 
  4. Підвищення імунітету, покращення роботи ШКТ, відновлення режиму сну. 

Головне одне. Просто спробуйте пройти цей шлях.  Тисячі відгуків за останні пів року нашої роботи тому приклад. Від себе я зроблю все, щоб ми це зробили та все в нас вийшло», — запевняє Павло. 

Старт курсу вже сьогодні ввечері. Доєднатися можна за посиланням.


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали