9 корисних речей, які потрібно зробити до 9-ї ранку

Бажаєте, щоб день завжди починався добре та проходив легко? Від самого ранку дотримуйтеся цих простих правил

1. Прокинутися за допомогою програми Sleep Control або Sleep Time. З урахуванням ритму вашого серця, дихання та фаз сну вона підбере максимально комфортний час для пробудження в діапазоні півгодини від заданого часу.

2. Потягнутися, все ще лежачи в ліжку. Поки тіло ще тепле від сну, ви максимально м’яко зможете розім’яти зв’язки та суглоби.

3. Встати в планку на хвилину, а ліпше — на дві чи три, і щоразу  стояти все довше. Ця нехитра вправа найкраще активізує всі групи м’язів та прискорює кровообіг. Пити каву, щоб прокинутися, вам не доведеться!

4. Почистити зуби і особливо ретельно — язик. Наліт — це токсини, які наш організм намагається вивести самостійно. Допоможіть йому, перш ніж розпочати сніданок.

5. Випити склянку води. Теплу і з крапелькою лимонного соку. Цей трюк допоможе відновити правильний кислотно-лужний баланс в організмі та запустить травлення. Пийте повільно, а не залпом.

6. Зробити масаж тіла сухою щіткою. Рухайтеся від п’ят до голови, розтираючи тіло енергійними круговими рухами проти годинникової стрілки.

7. Прийняти контрастний душ з освіжувальним гелем на основі імбиру та цитрусових. Rituel du Siam від Cinq Mondes або бюджетний варіант Palmolive Ayurvitel підійдуть ідеально.

8. Зробити гімнастику для обличчя. Протягом 10 хвилин повторюйте (можна і мовчки) всі голосні звуки нашого алфавіту. Уявіть, що ви — француженка, і артикулюйте кожен звук ретельно, напружуючи м’язи обличчя.

9. Приготувати собі фреш. Основний акцент робіть на овочах: гарбузі, моркві, броколі. Щоб відтінити їхній смак, додайте кисле яблуко та апельсин. А для гостроти смаку — трохи імбиру.


Реклама

Популярні матеріали

5 головних трендів спідньої білизни 2024


Нові колекції від українських брендів, на які необхідно звернути...


8 відомих жінок-художниць із незвичайними долями


Читайте також
Популярні матеріали