7 запитань, які дівчата соромляться поставити своєму гінекологу

Прості речі, які поліпшать жіноче здоров`я

Будемо чесними: на прийманні у гінеколога бути в повністю розслабленому стані досить непросто. Ось чому багато хто з нас соромиться поставити деякі запитання, які стосуються жіночого здоров`я. Щоб розібратися, beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабицька поспілкувалася з пластичним гінекологом Анною Полосенко і дізналася відповіді на 7 популярних запитань.

1. Я загубила тампон всередині себе. Що мені робити?

Дівчата завжди в русі, у своїх роздумах та іноді проблемах. Тому не дивно, що дівчина  може прийти до мене зі скаргами на неприємний запах чи виділення, щось іде не так, як звично. 

Моя тактика: вилучити «пропажу» та повернути слизову до здорового відновленого стану. Процедура займає десять хвилин, пʼять з яких я завжди вислуховую виправдання, але засудження ніколи не може бути, бо це не є проблема. Пам’ятайте: гінеколог — довірена людина, яка завжди на вашому боці.

2. Я змінилась після пологів, соромлюсь свого тіла. Чому це так? 

Коли ми народжуємо дорогий, очікуваний дев`ятимісячний скарб, то нас усіх переповнює радість, і це зрозуміло. Але коли голова дитинки проходить через піхву в діаметрі 10 см і більше, фізіологічно і нормально, що щось має змінитись.

Порада перша: дайте собі час на відновлення, не менше 2-3 місяців. Ваше тіло виношувало та народило, воно заслуговує на відпочинок та час для себе.

Порада друга: не треба зразу очікувати результату від масажів, тренувань або дієт. Гормональний фон відновиться з початком місячних, а це і тургор шкіри, і мʼязи, і настрій, і бажання повернутися до роботи, і, звісно, лібідо. Не коріть себе та не виснажуйте тіло — це марно і може  привести до депресії. 

Порада третя: перевірка у гінеколога після місяця-двох обовʼязкова — для об`єктивності відновлювального процесу та корекції. Повірте, є можливість для допомоги. Розмовляйте зі своїм лікарем, довіряйтесь йому, і усе буде ідеально.

3. У мене нетримання сечі. Я не можу стриматись, коли сміюсь, займаюсь спортом, і батут з дитиною вже не для мене. Що робити? 

Спокійно, допомога є. Зразу трохи статистики: 40% дівчат після пологів відчувають дискомфорт при сечовипусканні та симптоми нетримання сечі. Це залежить від ваги дитини, яку ви народили, часу та терміну пологів, кількості пологів, а іноді навіть від генетики. Але у 30% усе приходить у норму протягом двох місяців, і лише 10% дівчат потребують допомоги. Та навіть у цьому випадку є великий вибір медичних можливостей: апаратні методики, лікувальні фізичні вправи, ін`єкційні чи оперативні методи. Усе буде індивідуально, тому закликаю не соромитись і говорити.

4. Як повернути молодість в інтимній зоні — форму, відчуття, бажання, коли тобі трошки за 50?

Anti age терапія уже давно дійшла і до «нижніх чакр» дівчат. 3 процедури, які я виконую в середньому 1 раз на рік для жінок старшого віку. 

1. Біоревіталізація — зволоження слизових піхви, тому що болісне статеве життя схоже на жах.

2. Контурна пластика великих статевих губ поновлює пишність та соковитість для візуала та функціонала.

3. Профілактика нетримання сечі за допомогою обʼємоутворювальних препаратів. Відновлюємо функцію тримання сечі, вертаємо сухе комфортне життя.

5. У мене два чи більше партнерів. Як захистити себе та їх до моменту остаточного вибору? 

Захист себе, звісно, буде передусім. Барʼєрний метод контрацепції — обовʼязковий, якщо ви не впевнені у партнері. І ще порада: якщо ми знаходимось в активному пошуку кохання, здавати кров на такі інфекції, як ВІЧ, гепатит, сифіліс. Це дасть впевненість, що усе іде по плану.

6. Чи це нормально, коли іграшки для дорослих заводять більше, ніж чоловік? Що зі мною не так?

Іноді нам треба побавитись іграшками, та ви можете залучити кохану людину до процесу, якщо це вибір вашої сімʼї. Головне — без болю та натиску, а за взаємним бажанням.

7. Анальний секс чи вагінальний? Які тонкощі гігієни?

І той і той може бути в житті між дорослими людьми, які кохають одне одного. Перед анальним сексом важлива деяка підготовка. Презерватив використовується обов’язково та знімається, чи використовується новий, якщо ви переходите в піхву, тим самим охороняємо слизову і не змішуємо флори. Але головне, щоб ці експерименти були за взаємною згодою між партнерами та чутливо повільні.


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Антверпенська шістка: хто вони і як змінили світ моди. Дірк...


Читайте також
Популярні матеріали