7 продуктів для краси та продовження молодості

Найкорисніша їжа для жіночого здоров’я

Для здорового способу життя, краси шкіри та продовження молодості потрібно однаково піклуватися про всі системи організму. Також важливо харчуватися правильно: вживати корисні продукти та слідкувати за своїм раціоном. Ми зібрали для вас сім продуктів, які сприяють відновленню клітин та покращують роботу всього організму. 

питание для похудения для женщин

Найкращі продукти для краси шкіри, волосся і молодості організму

Авокадо

Авокадо насичене калієм, кальцієм, магнієм, натрієм і фосфором. Крім мінеральних речовин воно також містить вітаміни PP і провітаміни A, B, C, D. У складі авокадо — олеїнова кислота, яка перешкоджає утворенню холестерину (його надлишок призводить до утворення жовчних каменів, відкладення холестеролу на стінках судин та порушення обміну речовин). 

До авокадо входить і вітамін Е — завдяки вираженій антиоксидантній дії він гальмує старіння. До того ж цей фрукт зменшує дратівливість, утому, сонливість та підвищує концентрацію та працездатність.

Чорний шоколад

Чорний шоколад, який містить 70-85% какао, має декілька корисних властивостей. Зокрема, флавоноїди в його складі впливають на покращення кровообігу та зниження артеріального тиску. Водночас мідь, залізо та магній покращують якість шкіри, а кальцій відповідає за її відновлення. Також чорний шоколад зменшує стрес та підвищує нейропластичність мозку — це вже позитивний вплив на пам’ять та настрій. 

Броколі

Завдяки клітковині у своєму складі броколі приносить користь травній системі — їжа швидше проходить через кишківник. Водночас харчові волокна захищають слизову оболонку від гелікобактерій, виразки шлунка та гастриту. Кемпферол, який містить броколі, допомагає виводити токсини, а альфа-ліноленова кислота запобігає захворюванням серцево-судинної системи. Висока концентрація вітаміну C та каротиноїдів лютеїну, зеаксантину та бета-каротину захищає клітини від атак вільних радикалів та сповільнює старіння організму.

Червона капуста

Червона капуста має високий вміст антоціанів, які знижують крихкість судин, а велика кількість антиоксидантів у її складі сприяє відновленню клітин. Водночас у ній містяться каротин, калій та вітаміни C і  K. Червона капуста добре впливає на обмін речовин — її також рекомендують вживати для профілактики пухлинних захворювань і лікування виразки шлунка.

Квасоля

Вітаміни А, РР, В, К, С, Е, які містяться у квасолі, є природними антиоксидантами — вони зміцнюють імунну систему людини, налагоджують роботу органів і підсилюють обмінні процеси. Мінеральні солі заліза, магнію, фосфору, йоду, калію, сірки та кальцію у складі продукту запобігають захворюванням шлунково-кишкового тракту і бронхів. Водночас амінокислоти лізин, тирозин і метіонін полегшують роботу кишківника, адже сприяють швидкому засвоєнню білка.

Чорниця

Чорниця містить велику кількість магнію, кальцію, марганцю та вітамінів A, B і C. Антиоксиданти в її складі знижують ризик розвитку онкологічних захворювань, сприятливо впливають на серце й судини. Флавоноїди й таніни в чорниці пригнічують будь-які запальні процеси в організмі. 

Топінамбур

Завдяки харчовим волокнам топінамбур позитивно впливає на підшлункову залозу, стабілізуючи її роботу. Водночас кремній у бульбах корисний для суглобів і м’яких тканин організму. До того ж антиоксиданти в топінамбурі покращують якість шкіри, нігтів і волосся, тому що насичують їх корисними речовинами, які зберігають молодість тканин.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали