Фруктові фреші
Свіжовичавлені фруктові соки — вуглеводна бомба. У них повністю відсутня клітковина, зате достатньо цукрів і фруктози. Сьогодні багато дієтологів говорять про те, що користь фруктових фрешів значно перебільшена — набагато правильніше віддати перевагу цільному фрукту, а також овочевим фрешам або смузі.
Мюслі
Якщо ви готуєте гранолу в духовці, з дотриманням всіх правил і не додаєте до неї цукор та джеми — це чудовий варіант корисного сніданку. Однак, якщо ви любите вранці їсти готові мюслі з йогуртом — це нашкодить фігурі. У таких мюслях міститься рекордна кількість глюкози, молочного шоколаду, бананових та кокосових чіпсів у цукрі та засушених фруктів, які при регулярному вживанні сприятимуть збільшенню ваги.
Instagram: @emrata
Рослинне молоко
Сьогодні кожен другий п’є капучино на рослинному молоці. При цьому готують його в домашніх умовах за всіма правилами одиниці. Більшість же купує рослинне молоко у супермаркеті, не вчитуючись, що входить до складу. І даремно: там досить багато цукру, а також до такого молока часто додають ароматизатори.
Паста
Колись маркетологи переконували нас, що паста із твердих сортів пшениці не шкодить фігурі. Тим часом цей продукт продовжує залишатися простими вуглеводами, тому замовляти в ресторані пасту з морепродуктами з упевненістю, що це крок до здорового харчування, — помилка.
Instagram: @tati_vk
Суші
Свіжа риба, водорості норі і рис — начебто японська класика з максимально простих продуктів, яка не може нашкодити. Проте суші разом із васабі та соєвим соусом містять рекордну кількість солі, яка затримує воду в організмі. Ситуація, відома кожній із нас: після бурхливої вечірки з суші та шампанським ви прокидаєтеся з припухлостями під очима та сильною набряклістю.