М’ясо
Дієтологи не рекомендують їсти червоне м’ясо щодня — на його перетравлення організм витрачає не менше 6–8 годин. Найкраще замінити його рибою хоча б кілька разів на тиждень, а також урізноманітнити меню індичкою, м’ясом кролика або курчати.
Молоко
Жодна доросла тварина не вживає молоко — це, власне, продукт для дітей. Молоко у багатьох дорослих людей призводить до затримки рідини в організмі, а в результаті ви худнете повільніше. Крім того, молоко синтезується організмом на молекули глюкози — тобто це додаткова доза цукру, який із великою ймовірністю потрапляє до жирового депо. Тому по можливості замініть молоко ряжанкою, кефіром, грецьким йогуртом або айраном.
Instagram: @mirandakerr
Вино
Незважаючи на те, що червоне сухе вино містить антиоксидант ресвератрол, випивати келих щодня за вечерею — не найкраща ідея. Алкоголь у будь-якому випадку піднімає тиск, створює навантаження на кровоносну систему та серце, а також розширює судини (дівчата, які страждають від куперозу, будьте особливо уважні!).
Випічка
Чого гріха таїти: шматок шоколадного торта в обід — guilty pleasure для більшості з нас. Однак це задоволення небажано перетворювати на щоденну звичку. По-перше, в одному шматку торта міститься до 500 ккал. По-друге, вуглеводи створюють потужний стрибок ендорфінів, а потім їхнє різке падіння, що неминуче позначається на настрої. І, по-третє, цукор викликає залежність, це незаперечний факт.
Instagram: @hoskelsa
Картопля
Щоденне вживання картоплі за рахунок надлишку крохмалю та вуглеводів призводить до поступового збільшення ваги. Якщо ви перебуваєте в лавах запеклих фанатів картоплі, то замість пюре, фрі або смаженої обирайте найбільш здоровий варіант — запечену в морській солі, травах та міксі перців.