5 причин полюбити мигдальне молоко і 1 простий рецепт його приготування

Здорова альтернатива молочним напоям

Мигдаль походить з Близького Сходу, але його полюбляють у всьому світі. Горіхи їдять як закуску, перемелюють на борошно, а також перетворюють на корисне мигдальне молоко.

Мигдальне молоко — один з найпопулярніших мигдальних продуктів, оскільки воно має дуже важливу властивість: не містить лактози. Вегани використовують мигдальне молоко як здорову альтернативу молочним напоям.

Деякі люди (і їх багато) не переносять молочний цукор (лактозу) і не здатні його повністю перетравити. У таких людей неперетравлена лактоза потрапляє в товстий кишківник, де вона ферментується місцевими бактеріями, що призводить до надмірного газоутворення, здуття живота, діареї та пов`язаного з цим дискомфорту. 

А інші просто обожнюють горіховий смак мигдального молока.

Мигдальне молоко — чудова альтернатива коров`ячому для тих, хто не переносить лактозу або дотримується веганської дієти. До речі, і коров`яче, і мигдальне молоко містять приблизно однаковий рівень вітаміну В12.

Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька зібрала 5 причин полюбити мигдальне молоко.

Користь мигдального молока для жіночого здоров’я

  1. Мигдальне молоко — чудове джерело магнію. Цей мінерал дуже важливий для роботи м`язів, контролю рівня цукру в крові, кров`яного тиску, а також для побудови кісток, білків і ДНК.

  2. Мигдальне молоко є хорошим джерелом вітаміну Е, який важливий для вашої імунної системи та кровоносних судин. Деякі дослідження показали зв`язок між високим споживанням вітаміну Е та меншим ризиком когнітивних захворювань, таких як хвороба Альцгеймера. Також вітамін Е є антиоксидантом, який захищає клітини від дії вільних радикалів.

  3. Мигдальне молоко багате на кальцій, цинк, магній, залізо, фосфор і вітаміни А і В2. Завдяки такому насиченому корисними речовинами складу мигдальне молоко дає змогу зберігати здоров`я шкіри, волосся і нігтів, воно має омолоджувальний та імуностимулювальний ефект. 

  4. Натуральні волокна, що містяться в мигдалі, допомагають правильній роботі кишківника, сприяючи відновленню ушкоджених слизових оболонок, покращуючи перистальтику кишківника і відновлюючи його мікрофлору.

  5. Приємним бонусом буде низька калорійність мигдального молока порівняно зі звичайним: 60 проти 146 ккал. 

Сьогодні багато хто відмовляється від коров`ячого молока та обирає випічку й капучино на рослинному молоці. Але готують мигдальне молоко в домашніх умовах за всіма правилами одиниці. Більшість же купує рослинне молоко в супермаркеті, не вчитуючись у склад. І дуже даремно: у ньому досить багато цукру, а також нерідко додають ароматизатори.

Як приготувати мигдальне молоко в домашніх умовах:

  1. Змішайте чашку замоченого мигдалю в блендері з невеликою кількістю води (мигдаль можна чистити або не чистити).

  2. Процідіть суміш, щоб видалити тверді частинки (або залиште їх для отримання густішого мигдалевого молока). Рідина, що залишиться, і є мигдальним молоком. 

  3. Якщо ви віддаєте перевагу більш рідкому молоку, додайте більше води.

  4. Щоб приготувати підсолоджене мигдальне молоко, додайте підсолоджувач до смаку — кленовий сироп, цукор, фініки або мед. 

  5. Ви можете пити його чистим або використовувати мигдальне молоко в будь-якому рецепті чи приготуванні страв, які потребують молока. 


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали