Замість «Оскара»: Дженніфер Еністон в обтислій сукні на червоній доріжці в Парижі

Розкішна

Дженніфер Еністон не з`явилась на 95-й церемонії «Оскар», проте потішила прихильників розкішним виходом трішки пізніше. Так, у четвер, 16 березня, у Парижі відбулась прем`єра другої частини фільму «Загадкове вбивство». Головні зірки детективної комедії — Дженніфер Еністон та Адам Сандлер — з`явились перед фотографами разом: акторка обрала для рідкісного виходу блискучу сукню на тонких бретельках, яка підкреслила її підтягнуту фігуру, а її партнер по кінострічці та «екранний чоловік» — темно-синій костюм, сорочку в тон і краватку.

Новий образ Еністон нагадує її культові образи у 90-х — акторка вже тоді полюбляла мінімалістичні сукні без зайвих деталей, які дозволяють акцентувати головну увагу на ній самій.

Нагадаємо, фільм «Загадкове вбивство» розповідає про подружню пару, яка поїхала відпочивати до Європи, а натомість опинилась в епіцентрі розслідування вбивства. У другій частині Нік та Одрі Шпіц відкривають власне детективне агентство і беруться за нову справу. Фільм буде доступний на Netflix уже з 31 березня.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали