5 beauty-принципів Зендаї, які варто запозичити кожній

Серкети краси від королеви перевтілень

Сьогодні свій 27-й день народження відзначає актриса, співачка та зірковий посол бренду Lancôme з 2019 року Зендая. З цієї нагоди beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька зібрала її секрети краси, які стануть у пригоді кожній дівчині.

Волосся

Актрисі дуже подобаються її натуральне волосся. Вона зізнається, що природна хвиляста структура локонів повернулася після того, як вона мінімізувала укладку за допомогою гарячих приладів. Її фірмова укладка, яку нескладно повторити в домашніх умовах — розпущені, недбалі локони. Після миття голови вона зазвичай використовує незмивний бальзам Miss Jessie`s Multicultural Curls, який допомагає зробити кучері структурованішими.

Догляд за шкірою

Зендая дуже любить всілякі сироватки, і ніколи не пропускає етап їхнього закріплення зволожувальним кремом. У неї схильна до сухості шкіра, тому без щоденного ранкового зволоження вона не уявляє своєї skincare-рутини. Крім того, вона свято дотримується «золотого» правила і ніколи не спить з макіяжем на обличчі.

Ставлення до макіяжу

Героїня серіалу «Ейфорія» дуже пишається своєю шкірою та можливістю не робити макіяж. Справді, її бездоганне обличчя і не потребує спеціальних продуктів для маскування недоліків.

Я роблю макіяж тільки тому, що це весело. Це як малювати на своєму обличчі», — каже Зендая.

Ідеальні селфі

Знаєте, в чому секрет її знаменитих селфі, на яких шкіра виглядає осяйною, випещеною та бездоганною?

«Уся справа у сонці. Встаньте в післяобідній час таким чином, щоб сонячні промені світили вам прямо в обличчя. А також, шкіра при цьому має бути максимально зволоженою», — ділиться вона.

Духовний баланс

В одному з інтерв`ю сьогоднішня іменинниця сказала, що дуже важливо жити з почуттям подяки. Вона переконана: ви ніколи не зможете отримати більше, якщо не цінуєте те, що маєте. Також Зендая поділилася, що щодня приділяє кілька хвилин, щоб подякувати за все добре, що сталося.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали