Як дізнатись, чи добросовісна ваша клініка лазерної епіляції: чекліст із 5 пунктів

Як попрощатися з небажаним волоссям без обману 

Репутація лазерної епіляції в усьому світі прямує до ідеалу, адже результат курсу кардинально змінює життя кожної та кожного. Але є дещо, що не дозволяє досягти 100% прихильності аудиторії. І це — невідповідальні клініки й спеціалісти. 

Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька звернулася до фахівців мережі SoBeauty, що має 17 студій, державні ліцензії та тисячі відгуків у Google із середньою оцінкою 5, щоб ви точно знали, на що звертати увагу при виборі своєї клініки лазерної епіляції. 

Чи добросовісна ваша клініка лазерної епіляції: чекліст із 5 пунктів

1. Графік процедур: як часто вас змушують приходити на них? 

Професійна клініка завжди підбирає індивідуальні параметри та графік відвідувань. Починаючи з 4-5 тижнів від першої процедури, збільшують інтервали. Якщо вам кажуть, що потрібно приходити раз на 2-3 тижні, — це червоний прапорець, краще пошукайте іншу студію. Подібні клініки часто приваблюють низькою ціною процедури, але з такою частотою ви віддасте більше, а результату не отримаєте. 

Ну і, звісно, цього індивідуального графіка треба дотримуватися. Видалення волосся проходить ефективно, тільки якщо клієнт і спеціаліст працюють в команді. Для цього в SoBeauty є спеціальний бот, що нагадує про візит і оцінює результат після кожної процедури. Це дозволяє правильно будувати графік за принципом «максимальний результат за мінімальну кількість процедур».

2. Руде, сиве та світле волосся: чи обіцяють вам магію? 

На сьогодні жоден лазер у світі не може видалити волосся без пігменту меланіну. Лазерна епіляція працює саме завдяки поглинанню світла меланіном у волосині, тому видалення безбарвного або сивого волосся є просто неможливим. 

Відповідальна клініка буде чесною з вами, навіть якщо це означає втрату клієнта. Реалістичні очікування — база. 

Запам’ятовуйте на консультації, що вам обіцяють, і порівнюйте з реальним ефектом. Кейси, коли результат недотягує, можливі. Адекватна клініка відреагує та скоригує — або принаймні лікар з’ясує ваш індивідуальний фактор, який міг вплинути на це. 

3. Комфорт під час процедури: що ви відчуваєте? 

Опитування показують, що 80% пацієнтів відчувають легке поколювання і тепло під час процедури. Це залежить від типу лазера: вони бувають діодні та олександритові. Ну і, звісно, неякісні китайські, які ви впізнаєте за сильними больовими відчуттями. 

Діодні лазери. Якщо вам проводять процедуру на хорошому діодному лазері (наприклад, німецькому Asclepion), ви не відчуваєте болю — лише поколювання і тепло. 

Олександритові лазери. Вони бувають двох видів. Безконтактні — відчувається досить сильне тепло. Контактні (наприклад, Deka Moveo) — 100% безболісні, не відчувається практично нічого, хіба легке тепло в чутливих зонах. 

Найголовніше: яким би апаратом вам не робили процедуру, вам не має бути боляче! Лазерна епіляція — одна з найкомфортніших процедур. 

Звісно, ваша індивідуальна чутливість також має значення. Але якщо вам дуже боляче на певному лазері, спробуйте проконсультуватися щодо іншого і зробити тестові імпульси, щоб порівняти відчуття. У SoBeauty така консультація безплатна. 

4. Відкритість та кваліфікація: чи питали ви про сертифікати? 

Не соромтеся ставити будь-які питання фахівцям:

  1. Який апарат буде використано для процедури? 

  2. Чи має фахівець медичну освіту та додаткові сертифікати? 

  3. Як ви забезпечуєте стерильність обладнання? 
  4. Чи має протипоказання процедура? 

  5. Як проходитиме реабілітація? 


Насправді у хорошій клініці вам усе розкажуть ще до того, як ви запитаєте. А за вашим бажанням ще й покажуть відповідні ліцензії. Вибирайте клініки, які інвестують у сучасні лазерні системи. А ще — проводять підвищення кваліфікації для персоналу. Засновниця мережі SoBeauty Юліана Пономарьова для цього заснувала єдину в Європі Академію епіляції, навчання в якій проходять усі спеціалісти клініки. Бо навіть найдорожче обладнання в непрофесійних руках не дасть результату. 


5. Репутація клініки: що пишуть у відгуках? 


Банальний, але реально важливий момент. Перегляньте відгуки в Google, Facebook та Instagram. Сформувати точне враження також допомагає добірка фото в стилі «до» та «після», де ви знайдете реальні результати. Постарайтеся знайти час на цей етап, щоб потім не додавати свій негативний відгук до попередніх. 
Отже, вибір клініки для лазерної епіляції — це не просто випадкове рішення за параметрами «ближче і дешевше». Це важливий крок до ідеального видалення волосся. Дотримуйтеся цих порад, щоб усе було гладко. Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


Повний нумерологічний Таро-прогноз на липень 2024 року


Читайте також
Популярні матеріали