Що таке низько- і високомолекулярна гіалуронова кислота і чому вона потрібна у зимовому догляді

Незамінний компонент для зволоженості шкіри

Багато хто помилково вважає, що в зимовій рутині догляду за шкірою важливо зробити акцент на живленні шкіри обличчя. Однак це не зовсім так. Річ у тому, що під час перепадів температури під впливом холодного вітру шкіра активно втрачає воду. Це найчастіше стає причиною лущення, сухості, розтріскування та інших проблем, які виникають у процесі дегідратації.

Саме тут приходить на допомогу гіалуронова кислота у складі тоніків, кремів, сироваток та масок для обличчя. Причому тут важливо не лише читати напис на етикетці, що свідчить про її наявність, а й звертати увагу на виробника та форму гіалуронової кислоти.

Зазвичай у догляд додають низько- і високомолекулярну гіалуронову кислоту. Молекула гіалуронової кислоти, яка природно присутня у шкірі, має виняткові зволожувальні властивості та запобігає старінню. Переваги гіалуронової кислоти численні та залежать від молекулярної ваги. Відомі beauty-бренди конкурують між собою в розробленні формул з гіалуроновою кислотою, які будуть повністю поглинатися клітинами та працювати пролонговано.

Наприклад, нещодавно відділ досліджень і розробок французького бренду Eneomey створив молекулярну форму гіалуронової кислоти оптимального розміру, отриману із зернових культур, трансформованих шляхом бактеріальної ферментації, щоб забезпечити природне зволоження шкіри.

Високомолекулярна гіалуронова кислота

Високомолекулярна гіалуронова кислота відповідає за еластичність шкіри. Її молекула залишається на поверхні й має відмінні зволожувальні та розгладжувальні властивості. Вона діє як захисна плівка, створюючи невидиму сітку, яка сповільнює втрату води. Також вона працює як резервуар для води та дифузор у поверхневому епідермісі для подальшого зволоження. Крім того, вона діє як бар’єр від окислення, спричиненого ультрафіолетовими променями та забрудненням. При використанні догляду з гіалуроновою кислотою шкіра поступово розгладжується і підтягується.

                                                                                                                                                   

Низькомолекулярна гіалуронова кислота

Молекули низькомолекулярної гіалуронової кислоти проникають глибше та діють глибоко в дермі. Саме вона підтримує необхідний для шкіри рівень зволоження, стимулює фібробласти, відповідальні за вироблення колагену, паралельно зміцнюючи тканину шкіри. Низькомолекулярна гіалуронова кислота додає шкірі пружності, бореться із запаленням і забезпечує більший ефект стійкості до ультрафіолетового випромінювання, ніж «гіалуронка» з високою молекулярною масою. У цього виду гіалуронової кислоти є відмінна здатність проникати протягом 24 годин глибоко в дерму.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали