Як очистити шкіру за допомогою одного продукту

За декілька хвилин

Підвищена жирність шкіри, акне, комедони, вугрі та розширені пори — проблеми, які завдають неприємностей та відбирають упевненість у собі у багатьох дівчат. Під час війни, коли хронічний стрес став нашим незмінним супутником, гормон кортизол провокує появу нових проблем зі шкірою. Вона частіше стає брудною, шкірний себум виділяється інтенсивніше, ніж звичайно, а спалахи акне доводять до депресії. Усі ці проблеми можна скорегувати за допомогою лише одного продукту. Звісно ж, стан шкіри поліпшиться, якщо до цього додати зміни в раціоні та якісний сон.

Очистити шкіру за допомогою одного продукту можна, використовуючи один або два рази на тиждень очищувальну маску з гліколевою кислотою 10% Purify Masque 10 від відомого французького бренду космецевтики Eneomey. 

За рахунок комбінації активних інгредієнтів: гліколевої кислоти (10%), глини з потужними абсорбентами — каоліну (8%) та бентоніту (4%), відомого своїми абсорбувальними та детоксикаційними властивостями, маска регулює виділення сальних залоз, покращує текстуру шкіри та звужує пори. Усе, що потрібно, — нанести продукт на обличчя та шию, уникаючи зони навколо очей. Залиште діяти протягом 1-2 хвилин або до відчуття сильного поколювання, потім ретельно змийте водою.


Реклама

Популярные материалы

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Що робити з випадінням волосся, якщо немає можливості піти до...


Як менше витрачати тепло вдома та що робити, якщо зникне опалення...


Читайте також
Популярні матеріали