Розбір осінньої косметички: які засоби забрати, а які додати

Щоб шкіра виглядала просто шикарно!

Цікавий факт: багато дівчат усвідомлюють, що восени догляд за шкірою повинен змінитися, і відставляють літні баночки з кремами та сироватками вбік. Але коли йдеться про продукти макіяжу, справа інакша. Ми роками не розбираємо косметичку, використовуючи ті самі засоби. Тим часом ця помилка може зробити ваш образ неприродним або навіть «здешевити» макіяж.

Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька розібрала свою косметичку та радить, які літні засоби з неї варто прибрати, а які — обов’язково треба додати.

Засоби макіяжу з високим фактором SPF (30-50)

Тепер вони просто ні до чого — звичайно, якщо ви не плануєте перечекати холод у теплих країнах. Це означає, що ваші засоби макіяжу не забиватимуть пори — так чи інакше, але фізичні фільтри у складах роблять це день у день.

Мерехтливі блиски для губ

Блиски викладаємо з косметички до самої весни. У холоди на перший план у макіяжі губ виходять щільніші текстури — помади та відтінкові бальзами. Вони мають доречніший вигляд із твідовими жакетами і монохромними модними луками. Ці засоби можуть бути як матовими, так і сяючими — справа ваших уподобань.

Тональний крем

Багато хто продовжує користуватися літнім тональним кремом, і ця помилка може перетворити обличчя на маску через різні відтінки шкіри і цього продукту. Навіть якщо ви не засмагали на пляжі влітку, шкіра в умовах мегаполіса набувала темнішого відтінку. Доречним рішенням буде змінити тональний крем на світліший, щоб макіяж виглядав природно.

Пудра

Без пудри складно пережити літню спеку, але в холодний сезон вона вам ні до чого. Замініть щільну компактну пудру на найлегші, невагомі «Метеорити» від Guerlain або схожу на вуаль Prisme Libre від Givenchy — вони створюють легке сяйво і не перевантажують шкіру.

Водостійкі засоби

З приходом осені можна припинити катувати шкіру в спробах змити водостійкий макіяж. Це також позначиться на якості вій і шкіри — при використанні звичайних засобів вони почнуть «дихати».


Реклама

Популярные материалы

Оголошено рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року


Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Читайте також
Популярні матеріали