Обираємо аромати на весну від Parfum Büro | M-collections

Парфуми з лимоном, м`ятою, чорною смородиною, акордом хліба та яблуками Грені Сміт

Нові весняні аромати звучать на рідкість мелодійно: лимоном, м`ятою, чорною смородиною, акордом хліба, яблуками Грені Сміт, іланг-ілангом, магноліями та трояндами. Вирішуйте самі, який з них потрапить на перше місце вашого особистого чарту. Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька вибрала найкращі аромати, які ми будемо носити в цей довгоочікуваний теплий сезон.

Український нішевий бренд №1 Parfum Büro | M-collections  поповнився двома новими ароматами:

  1. До колекції М1| mood увійшов деревно-пряний TRUE STEEL, 
  2. До колекції М2 | message — квітково-фруктовий dare you dear me!/? 

Як і у попередніх ароматах Parfum Büro | M-collections, кріейтором став власник бренду  Дмитро Слесарєв. А втілював його ідеї в ольфакторні композиції італійський майстер Мауріціо Черіцца. 

Першими з новинками познайомилися українські шанувальники високої парфумерії — у флагманському бутику Parfum Büro в столиці, а також  у «Віддушинах від  Parfum Büro» у Вінниці та Львові. 

У березні 2024 TRUE STEEL та dare you dear me!/? (разом з брендом в цілому) були представлені та мали успіх на престижній міжнародній виставці Esxence в Мілані. Наразі вони вже доступні у продажі  в знаменитому парфумерному бутику Jovoy у Парижі, а також в мережі Duglas в Латвії, Литві та Естонії. 

TRUE STEEL 

«Торкаєшся поглядом інших горизонтів і розумієш, що на тебе чекає сьогодні. До завтра готовий так само, як готові скелі й море, як були й будуть, стародавні та майбутні світи. Це не покликання, а радше місія, якою керуєш, тому що здатен. Дивишся впевнено: цієї миті хтось покладається на тебе. Сьогодні ти і є простір. Ти — час. Ти — порятунок».

Цей парфум стартує лимоном, м`ятою, рожевим перцем, чорною смородиною, ягодами ялівцю та коренем ангеліки, які поступово перетворюються у жасмин, коріандр, полин, мускатну шавлію та листя вербени. Дивовижний ольфакторний коктейль завершується ветивером, гваяковим деревом, лабданумом, стираксом та ботанічним мускусом.

dare you dear me!/? 

«З нею було складно і чудово. Вона бігала босоніж з невимушеною грацією і впевнено стояла на елегантних шпильках. Створювала імперії та запалювала зірки. Змушувала сади цвісти ненароком швидкоплинною посмішкою. Завойовувала ніжно. Перемагала витончено.

Щоразу його очі були сповнені бажання, захоплення, обожнювання, і ...він не наважувався. Ніби уявна прірва між ними або незримі кайдани стримували його від руху. Але зараз, цієї миті, вже не було перешкод. Вона стояла за три кроки — вершина жіночності, краси, богиня всіх пристрастей, роздивлялася його з викликом, ніби попереджаючи й провокуючи водночас: 

«Тільки торкнися мене, тільки підійди... Чи наважишся ти сьогодні, мій любий?»

 

Він зробив крок...

У цій новинці парфумери віртуозно об’єднали як базові ноти бергамот, гіркий апельсин, лимон, чорну смородину, акорд хліба та яблука Грені Сміт. За ними слідують іланг-іланг, герань, магнолія, троянда, які трансформуються в амбру, бензоїн, боби тонка, ваніль, дорогоцінне дерево, мускус та пачулі.


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали