Об'єкт бажання: аромат Oud Satin Mood у золотому travel-флаконі

Жива мрія всіх парфумерних колекціонерів

Улюблений аромат, який завжди з вами — це не тільки про зручність та можливість оновити інтенсивність звучання парфуму за потреби. Знайомі ноти незмінно викликають у нас радісні емоції в будь-якій ситуації, і змушують усміхнутися навіть у похмурі будні дні.

Тому в нинішній ситуації, коли ми всі живемо у стані хронічного стресу, версії ароматів у мініатюрних флаконах — справжній sos-засіб для ментального балансу.

Свою версію парфуму для подорожей нещодавно випустив ольфакторний геній Франсіс Куркджан. Новинка відразу ж потрапила у вішлисти всіх парфманьяків у світі: набір Oud Satin Mood Collection TravelSet від Maison Francis Kurkdjian викликає бажання володіти ним — з першого погляду. Секрет не тільки в розкішних нотах парфумованої води, а й у золотому флаконі, призначеному для того, щоб номади та мандрівники завжди могли нанести кілька крапель улюбленого аромату.

Орієнтально-солодкий, квітково-деревний аромат Oud satin mood немов оповитий невагомими фалдами сатину. Виникає непідробне бажання укутатися в них, розчинитись у просторі та на мить зупинити час. У набір входять 5 парфумів у travel-версії по 11 мл та розкішний флакон.


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали