Місячний календар стрижок на лютий 2023 року

Вдалі дати для зміни образу та росту волосся

Багато дівчат звіряються з місячним календарем стрижок перед тим, як записатися до улюбленого майстра. Стиліст Artistic Team салону краси Beauty Zone, технолог бренду Paul Mitchell Ірина Коваль ексклюзивно для ELLE.UA склала місячний календар стрижок на лютий 2023 року — усе для того, щоб ви могли відростити здорове волосся бажаної довжини. 

Місяць та зірки приготували для вас дати для оновлення вашого волосся на лютий. Ще з початку місяця Місяць буде зростаючим, тому 2 і 3 лютого — гарний час для фарбування і стрижки. Це ідеальний період для запису до улюбленого майстра: на зростаючий Місяць волосся буде швидесенько рости. 

Далі з 7 по 17 лютого Місяць буде в фазі спадіння: це той самий час для того, щоб зрізати всю негативну енергетику з волосся и посприяти вашому внутрішньому оновленню. Також на ці дати можна запланувати фарбування.

З 20 лютого розпочнеться новолуння. Стрижки на новий Місяць завжди сприятливо впливали на енергетику волосся. Тому швидко відростити локони, гарно пофарбуватись і зробити щось нове просто ідеально, коли Місяць йде на зріст.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали