3 укладки з ліфтинг-ефектом, які візуально омолоджують

І на бенкет, і у світ

Провідні hair-стилісти запевняють, що омолодження — це не завжди прерогатива косметологів та естетистів. Насправді візуально омолодити, зробити овал обличчя більш точеним, а шкіру — підтягнутою можна за допомогою правильно обраної зачіски. Розбираємось, яку потрібно вибрати, якщо ви хочете швидко стати молодшою мінімум на п`ять-сім років.

Високий хвіст

Якщо ви хочете досягти ліфтинг-ефекту, пам`ятайте головне: високий хвіст має бути максимально акуратним та гладким. Така зачіска не потребує особливих зусиль. Та й без засобів для укладки можна обійтися. Хіба що пригладити волосся воском або гелем, щоб воно ефектно заблищало, але виглядало природно. Перевірений трюк: зробивши тугий хвіст, можна підтягнути шкіру обличчя!

Мальвінка

Усім відома з дитинства зачіска з 90-х тепер не лише у списку трендів, а й допомагає стати візуально молодшою. До цього прийому регулярно вдається розкішна Блейк Лайвлі, і ми вирішили піти за нею. Варіантів дуже багато: зав`яжіть волосся симетрично з двох сторін, покладіть у дрібний пучок, або ж зберіть і зав`яжіть у хвіст або пучок верхню частину волосся. Для об`єму попередньо зробіть начіс, збризкайте лаком і закріпіть резинкою. Крім того, якщо ви хочете досягти wow-ефекту, попередньо волосся краще підкрутити.

Гладкий пучок

Зверніть увагу, в даному випадку не такі важливі стайлінг-прийоми, як якість волосся. Причому від коріння і до кінчиків. Тому спочатку нанесіть лосьйон, який готує пасма до укладки, щоб зволожити їх. Засіб потрібно втерти пальцями, рухаючись від коріння до кінчиків. Потім приберіть волосся назад від обличчя за допомогою фена та плоскої щітки. Таким чином ви отримаєте необхідну гладкість зачіски. Далі розпорошіть спрей прямо на кінчики своїх пальців. І як зубчиками великого гребеня, проведіть ними по шевелюрі зверху донизу. Завдяки цьому трюку волосся біля коріння не буде надто прилизане і до того ж міцно триматиметься у хвості. Після цього закрутіть хвіст навколо і закріпіть резинкою на потилиці, а у фіналі розпиліть лак, щоб зафіксувати отриманий результат.


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали