Makeup-помилки, які можуть зробити шкіру сухою в холодну пору року

Підкреслюють лущення та погіршують стан шкіри

Візажистка з 10-річним стажем Дар`я Діброва розповіла ELLE.UA про те, які помилки в макіяжі можуть зробити шкіру ще сухішою восени та взимку.

У холодну пору року шкіра потребує додаткового захисту від морозів і перепадів температури, а також правильного підбору косметики.

1. Перша і найголовніша помилка, яку допускають дівчата, — використання догляду на водній основі. Його краще залишити на літо або використовувати на ніч, а в холодну пору року бажано вибирати догляд більш поживний.

2. Неправильно підібраний тональний крем (або взагалі відмова від нього). Залишаємо на теплу пору року матуючі тональні креми і пудри, особливо якщо є лущення. Замість них дістаємо з косметичок зволожуючий тон з поживними компонентами — вони не будуть зайвими в холоди.Надайте перевагу тональному крему, до складу якого входять олії, — це буде захисний одяг для вашої шкіри від морозів, вітру, перепаду температури.

3. Використання догляду та косметики перед виходом з дому. У холодну пору року догляд та тональний засіб потрібно наносити за 40 хвилин до виходу на вулицю, щоб крем встиг увібратися та адаптуватися. В іншому випадку компоненти продуктів догляду та макіяжу можуть заиерзнути на обличчі, що нашкодить шкірі зсередини.

4. Використання матової помади. Восени і взимку краще надати перевагу бальзаму або класичній помаді, до складу якої входять олії. Не забуваємо і про догляд за делікатною шкірою губ — у холод вона особливо вразлива.

Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали