Балаяж і AirTouch: у чому різниця та яку техніку обрати

Насправді це два кардинально різні способи фарбування волосся

AirTouch і балаяж — у чому полягає різниця між цими техніками та яку з них обрати для себе? Ексклюзивно для ELLE.UA артдиректор Paul Mitchell в Україні Кирило Черкасов розповів про відмінності між фарбуваннями балаяж і AirTouch.

Балаяж і аіртач різниця

AirTouch і балаяж — це дві різні техніки фарбування.

Що таке балаяж

Техніка балаяж призначена для того, щоб зробити деякі пасма світлішими (помірно світлими або дуже світлими). Цей прийом використовується задля того, щоб досягти ефекту вигорілих на сонці пасом. Таких пасом в балаяжі може бути багато або декілька. Але зазвичай балаяж — це така техніка, яка виконується в теплих відтінках для ефекту sun kissed на кінчиках, середині та довжині волосся, і майже ніколи вона не зачіпає коріння волосся. 

 Балаяж і аіртач різниця фото 1

Дженніфер Лопес найчастіше обирає фарбування балаяж

Що таке AirTouch

AirTouch — це техніка, яка дає можливість зробити загальний фон волосся світлішим. У цьому випадку завдання hair-майстра полягає в тому, щоб зробити полотно волосся більш або менш світлим. Під час виконання AirTouch здійснюється профарбовування волосся від коренів до кінчиків. Залежно від того, який відсоток волосся фарбується у світлий колір, отримуємо бажаний результат.

Балаяж і аіртач різниця фото 2

Різ Візерспун найчастіше обирає фарбування AirTouch


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


Повний нумерологічний Таро-прогноз на липень 2024 року


Читайте також
Популярні матеріали