Що таке перлинний блонд та кому не варто його робити

Трендове фарбування, що звело з розуму користувачів TikTok та дівчат, які обожнюють експериментувати з кольором волосся

Тренд фарбування 2024 року — теплий перлинний або перламутровий блонд — звів з розуму користувачів TikTok та дівчат, які обожнюють експериментувати з кольором волосся.

Ексклюзивно для ELLE.UA артдиректор Paul Mitchell в Україні Кирило Черкасов розповів, що таке перлинний блонд та чи безпечно робити таке фарбування.

перлинний відтінок волосся

Перлинний блонд — це дуже світлий відтінок блонда. Насправді він відрізняється від звичайного блонду тільки перламутровими переливами. Для того щоб зробити такий відтінок, потрібно максимально висвітлити волосся, майже до білого. Але варто знати, що цей процес дуже пошкоджує волосся.

Як доглядати за перлинним блондом

Доглядати за відтінком перлинного блонду потрібно дуже легкими, безсульфатними, зволожувальними продуктами. Також обов’язково використовувати відновлювальні та зволожувальні маски. А ще для підтримання цього досить складного та вибагливого кольору можна взяти на озброєння засоби з відтінкових колекцій. Наприклад, це можуть бути шампуні, кондиціонери та маски фіолетового кольору.

фарбування перловий блонд

Кому не варто робити перлинний блонд

Не варто розглядати фарбування у перлинний блонд, якщо у вас волосся, фарбоване в темні кольори. Річ у тім, що висвітлити локони темної колірної гами до білого кольору і водночас залишити їх у гарному стані просто неможливо. Також не бажано використовувати такий відтінок для дуже тонкого та сухого волосся.

Звісно ж, ні в якому випадку не варто фарбувати волосся в такий відтінок вдома.

Я вважаю, що перед прийняттям рішення про фарбування у перлинний блонд обов’язково треба проконсультуватися з колористом, якому ви повністю довіряєте.


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали