ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

ДОБРОТА ПРЕВЫШЕ ВСЕГО: ХОАКИН ФЕНИКС СПАС СО...

«В СОВРЕМЕННОМ ТАНЦЕ НАШИ ДЕТИ СИЛЬНО УСТУПАЮТ...

6 улюблених beauty-засобів для подорожей блогера Тані Пренткович

Невеликий розмір продуктів для великих подорожей

Рейтинг статьи / 0
4 5 11

Український блогер Таня Пренткович розповіла, які засоби догляду за шкірою обличчя і волоссям, а також аромати в компактному форматі вона завжди складає у валізу.

«Я дуже часто подорожую і тема розміру флаконів стоїть для мене дуже гостро. На щастя, все більше улюблених брендів випускають продукти формату travel size. Я дуже хочу поділитися своїми фаворитами для того, щоб подорожі кожної дівчини буди не тільки цікавими, але й легкими.

tanyaprentkovych инстаграм

Instagram: @tanyaprentkovych

Лінійка засобів по догляду за волоссям від шведського бренду Vision Hair Care — це чудо! Я обожнюю серію для фарбованого волосся — шампунь і бальзам. Якщо у валізі залишається місце, обов`язково кладу hair-масло цього ж бренду: зручний об’єм 100 мл і відмінні поживні властивості зробили його абсолютним must для мого пошкодженого волосся.

Vision Hair Care волосы

Для того, щоб зменшити видимість зморшок та для зволоження шкіри під час перельоту та подорожей, я завжди беру з собою концентрат Active Concentrate від бренду Pharma Hyaluron. Його неможливо не любити! Ця маленька синя баночка тішить око візуала, а формула засобу чудово зменшує пори та усуває відчуття стягнутості.

Active Concentrate Pharma Hyaluron

В червні я познайомилася з ароматом Good Girl Gone Bad Extreme від Kilian, і просто була вимушена купити ще travel-мініатюру. Все для того, щоб улюблений аромат був завжди зі мною — у подорожах чи у найменшій сумочці.

килиан Good Girl Gone Bad Extreme

Факт про мене: без сухого шампуню у валізі я ніколи не відправлюся в далеку дорогу! Виглядати завжди доглянуто і свіжо — ось мій девіз. Тому сухий шампунь британського бренду Lee Stafford в мініатюрі подорожує зі мною світом. Знайти такий можна в мережі Аromateque.

сухой-шампунь-для волос как выбрать

Моє останнє відкриття: міцелярна вода у форматі 100мл від Еisenberg Рaris Виробник стверджує, що її не потрібно змивати, тож я зазвичай беру засіб з собою на борт літака и видаляю косметику. Після цього наношу на шкіру обличчя маску цього ж бренду Masque Hydra-Défense і залишаю її на всю ніч — шкіра щоразу дякує мені за цю турботу!».

Еisenberg Рaris маска и мицеллярная вода

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

5 любимых средств в косметичке beauty-блогера Лизы Красновой