Знай наших: український дизайн на виставці меблів та декору Maison & Objet у Парижі

Нові бренди, за якими варто стежити

У Парижі добігла завершення виставка меблів та декору Maison & Objet, на якій український дизайн був представлений у рамках стенду L’Art de la Résilence або Мистецтво стійкості. Разом із всесвітньо визнаними брендами, такими як Noom Home, Faina Design чи Ryntovt Design, відвідувачів знайомили і з новими іменами українського дизайну та крафту. Розповідаємо про тих, до кого варто придивитися.

Mapico
Натуральні породи дерева і чиста овеча шерсть або волокна конопель, ручна робота та старовинні ремісницькі традиції, а також Карпати як нескінчене джерело натхнення — секрет успіху меблів та текстилю, що зачаровують своїм одночасно і аутентичним, і сучасним виглядом.

Staritska Maysternya
Комод Hora — результат колаборації із художницею Іриною Балбек, яка працює в жанрі текстильного арту. Плетені дверцята додають конструкції легкості та ошатності.

Gomin Gir
Гуцульська геометрична різьба у поєднанні з лаконічними силуетами та монохромним кольоровим оформленням перетворюють ці світильники на об‘єкт, який обов’язково увійде в підручники з історії дизайну.

Zemna
Набір керамічних горщиків, ваз та тарілок з колекції Rozmova зроблено таким чином, щоб окремі предмети стикувалися один з одним та утворювали єдину скульптурну композицію, яка в свою чергу може стати елементом декору оселі.

Natura Ceramica
Керамічні вироби цього бренду просто неможливо сплутати з іншими — вони наче зійшли до нас з фільмів Параджанова, перевтілившись з чудернацьких птахів і рослин на вази та скульптури.

Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали