QUIET LUXURY В ДИЗАЙНІ ІНТЕР’ЄРУ

Українська девелоперська компанія Gether Group успішно втілює провідну дизайнерську тенденцію, що визначає статус і рівень життя, але робить це ненав`язливо, з особливим почуттям гармонії та елегантністю.

Quiet luxury — концепція, покликана втілити ідею вишуканості через стриманість, витонченість і шляхетність. На відміну від логоманії, брендоманії та умисної демонстрації власних можливостей, quiet luxury зосереджується на власному відчутті комфорту та якості, на задоволенні від володіння всіма благами без жодного наміру підкреслювати їхню вартість та унікальність.

«Для покупців житла від Gether Group розкіш проявляється не тільки в бездоганній, найвищій якості інтер’єрів. Перш за все — у щасливій можливості насолоджуватися моментом, проживати своє життя вже сьогодні та не відкладати мрії на завтра. Варто лише переступити поріг, як розвіються будь-які сумніви і ви відчуєте повну довіру до фахівців», — запевняє Ілона Полєжаєва, експертка з управління проєктами та СЕО компанії Gether Group.

 

«Справжній люкс у сучасному інтер’єрі — це не лише висока естетика та добірний стиль, адже сьогодні дуже просто скопіювати будь-яку форму чи дизайн. Розкіш — це технології та екологічність виробництва, походження матеріалів, речі з історією та авторські вироби, кастомізація. Розкіш не піддається масштабуванню і не вираховується квадратними або погонними метрами. Вона проходить шлях у часі, досвіді та розумінні», — говорить Данило Присяжнюк, засновник української девелоперської компанії Gether Group.

Реклама

Популярні матеріали

«Брат, тато, бабусі, двоюрідна сестра, хрещений — всі загинули....


Rich-mom energy: новий модний тренд, який затьмарив «тиху розкіш»...


Nannacore — новий TikTok-тренд, який встиг підкорити модну...


Читайте також
Популярні матеріали