Майбутнє девелопменту інтер’єру в Україні: співзасновники GETHER GROUP про відповідальність, ризики та вибір преміального житла

Як працює український сегмент ринку нерухомості

GETHER GROUP — українська девелоперська компанія, яка інвестує власні кошти в оздоблення інтер’єрів житлової нерухомості та водночас самостійно забезпечує весь процес, від проєктування до продажу. Ексклюзивно для ELLE Decoration співзасновники GETHER GROUP Ілона Полєжаєва та Данило Присяжнюк розповіли про унікальність компанії, її основоположні цінності, дизайн інтер’єру, відповідальність і ризики. 

Про місію компанії

GETHER GROUP

Уже понад дев’ять років GETHER GROUP успішно працює над створенням висококласного продукту в команді однодумців, серед яких: виробники меблів, архітектори, дизайнери, менеджери проєктів, а також спеціалісти з продажу нерухомості. Разом вони створюють житло у форматі ready to live. 3 одного боку, це означає, що їхня нерухомість «готова для життя» — можна купувати й жити, а з іншого — що покупець отримує можливість жити вже сьогодні та витрачати безцінний час на себе і своїх близьких. 

Дарувати цей час своїм клієнтам і є місією GETHER GROUP.

Про унікальність компанії

GETHER GROUP

У більшості випадків компанії, що працюють із житловим інтер’єром, орієнтовані на побажання конкретного замовника. У GETHER GROUP не знають, хто зрештою придбає житло, тому створюють такий продукт, який задовольнить максимально широкий спектр покупців. Хибне бачення звужує цільову аудиторію, тому команда компанії обмежена у виборі дизайнерських і функціональних рішень. Разом з тим вона має повну свободу дій, адже не залежить від особистого смаку клієнта та обирає єдиний правильний варіант, що ґрунтується на власному багаторічному досвіді та професійних компетенціях.

Про відповідальність і ризики 

Данило Присяжнюк

Данило Присяжнюк, архітектор, співзасновник GETHER GROUP

Інвестування власних коштів у створення інтер’єрів — головна особливість GETHER GROUP. 

«Ми усвідомлюємо всі ризики, як і те, що будь-яка помилка — це зона тільки нашої відповідальності. Наша команда працює з дорогою нерухомістю, де рівень вимог до продукту від початку дуже високий, так само як і вартість неправильних рішень. Ми несемо не емоційні, не віртуальні, а конкретні фінансові збитки у разі непрофесійного підходу, оскільки це безпосередньо впливає на якість нашого готового продукту, строк та ціну реалізації». 

Про дизайн інтер’єру та інші критерії вибору преміального житла

Ілона Полєжаєва

Ілона Полєжаєва, CEO, співзасновниця GETHER GROUP

«Дизайн у GETHER GROUP — це лише верхівка айсберга. Естетична складова в нашій концепції має бути на найвищому рівні в будь-якому разі. За роки роботи у нашої команди склалося чітке розуміння того, як працює український сегмент ринку нерухомості та які критерії вибору преміального житла критично важливі для покупця. Ми завжди максимально раціонально визначаємо пріоритети відповідно до ступеня важливості тієї чи іншої позиції для кінцевого споживача — від планувального рішення до вибору брендів. Головна цінність для наших клієнтів полягає в тому, що наша співпраця не закінчується в момент продажу об’єкта, а продовжується гарантійним обслуговуванням». 

Про основоположні цінності 

GETHER GROUP

Висока якість на кожному етапі — стандарт GETHER GROUP. Для команди важлива кожна дрібниця на рівні з планувальними рішеннями, функціональними характеристиками житлових об’єктів та ергономікою простору. У компанії не експериментують і не ризикують, а обирають єдиний правильний варіант, оскільки помилитися з бюджетом, строком та навіть власними очікуваннями від проєкту означає зазнати прямих збитків. Проте навіть у разі помилки у GETHER GROUP ніколи не намагаються замаскувати невдалі рішення та приховати їх. 

«Перекладання відповідальності на клієнта суперечить нашим цінностям і принципам ведення бізнесу. Саме тому ми переконані, що девелопмент інтер’єру ефективний тільки тоді, коли всі процеси, включно з проєктуванням та дизайном, відбуваються всередині компанії, а не на аутсорсі. Для нас це принциповий момент», — зазначає Данило Присяжнюк, архітектор і співзасновник компанії.

Про те, чому варто купувати нерухомість від GETHER GROUP 

GETHER GROUP

Подача GETHER GROUP є максимально чесною, оскільки клієнт приймає рішення, коли потрапляє в готовий інтер’єр: він має можливість до всього доторкнутися, відчути ергономіку простору, побачити комбінацію та гармонію матеріалів і переконатися у відсутності недоліків. Саме тому вимоги до кінцевого продукту та якості на кожному етапі у компанії колосальні. Такий підхід можливий лише за наявності бездоганної репутації та лідерських позицій у галузі.


Реклама

Популярные материалы

У Sakebar by Nobu відбудеться чайна церемонія до Дня святого...


Зігріваємося: смачний рецепт какао з арахісовою пастою


Найбільш трендові окуляри 2023 року


Читайте також
Популярні матеріали