8 українських брендів меблів та декору на паризькій виставці Maison et Objet

Результати найвідомішої події в індустрії дизайну, декору та стилю життя

З 18 по 22 січня в Парижі пройшла виставка дизайну і декору Maison&Objet. Темою організатори обрали технології майбутнього, які співіснують у гармонії з природою та відображаються в архітектурних інтер’єрах, декорі футуристичних форм і палітрі нових відтінків.

Стенд Ukrainian Design Brands цього сезону представило 8 брендів: дизайнерські меблі від DONNA, WOO Furniture та KINT, вуличні меблі DOBRO, мистецькі предмети інтер’єру RUDA Studio та FURN OBJECT, артгобелен від ательє Take Some Rope, меблі та декор з натурального каменя від llab.design. 

 • RUDA Studio
  RUDA Studio
 • llab.design
  llab.design
 • kint
  kint
 • FURN OBJECT
  FURN OBJECT
 • TAKE SOME ROPE
  TAKE SOME ROPE
 • woo
  woo
 • dobro
  dobro
 • DONNA
  DONNA

Вибір  брендів-учасників українського стенда у 2024 році здійснювали такі експерти: кураторка та засновниця Bureau de style Elizabeth Leriche Елізабет Леріш, дизайнерка і засновниця Studio Idaë Ізабель Даерон, директор агенції з розвитку креативних індустрій і дизайну Le French Design by VIA Жан-Поль Бат, міжнародна кураторка і креативна директорка «Майно Дизайн» Анастасія Білецька, кураторка і засновниця першої галереї українського дизайну у Парижі Galerie Sana Moreau Сана Моро, головний редактор українського видання Pragmatika Костянтин Ковшевацький, дизайн-оглядач, автор платформи galaxus.сh Піа Зайдел, дизайнер і співзасновник Iskos-Berlin Design Олексій Іскос. 

Серед усіх учасників Maison et Objet куратори виставки також обрали найцікавіші об’єкти, щоб розмістити їх у спеціальних тренд-зонах. Українські бренди потрапили одразу у два такі простори. Франсуа Декло обрав крісла Play та Umi від бренду WOO, кавові столики Liquid та Barvinok від FURN OBJECT для тренд-зони What’s New? In Retail, а Елізабет Леріш — модульне крісло-пуф puffa від KINT та торшер Roots Of Home від RUDA Studio для What’s New? In Decor.

«Це визнання наших брендів. Привернути увагу кураторів дуже і дуже непросто, враховуючи кількість учасників міжнародного салону. Тому вибір Елізабет Леріш та Франсуа Декло доводить, що попри всі виклики війни, наші дизайнери не просто продовжують працювати, а створюють неординарні речі, які задають тон усій індустрії», — поділилася кураторка Сана Моро.

Зауважимо, Maison et Objet — найвідоміша подія в індустрії дизайну, декору та стилю життя. Вона традиційно збирає у своїх павільйонах тисячі учасників і десятки тисяч відвідувачів з Америки, Британії, Європи, Африки, Близького Сходу та Азії. 

Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Чому важливо співати українські колискові: доводять MamaRika та...


Читайте також
Популярні матеріали