10 новинок побутової техніки, про які має знати кожна дівчина

Допоможуть звільнити десятки годин на тиждень для власних планів

На заході Bespoke Home 2021 було відзначено глобальне поширення лінійки кастомізованих холодильників від Samsung, а також продемонстровано розширене портфоліо продуктів Bespoke, зокрема нові інтер’єрні побутові прилади та поєднання розумних побутових пристроїв в єдину систему.

11 травня відбувся захід Bespoke Home 2021 — нова віртуальна глобальна платформа для демонстрації побутової техніки Samsung Electronics. Ця подія висвітлює поширення лінійки холодильників Bespoke на ринки в усьому світі та піднімає завісу над майбутнім глобальним запуском пакету Bespoke Kitchen, а також над новими інтер’єрними приладами й інтегрованими рішеннями Інтернету речей (IoT). Усе це допоможе зробити ваш дім більш персоналізованим, гнучким і розумним.

«Із радістю оголошуємо про глобальне поширення лінійки Bespoke, що пропонує комплексні інтер’єрні рішення, надаючи користувачам більше можливостей для задоволення своїх життєвих потреб, які постійно змінюються, — зазначив Лі Чесин, президент і керівник підрозділу цифрових пристроїв Samsung Electronics. — Це наша місія: розробляти продукти, які допомагають людям краще керувати своїм життям».

Кастомізований холодильник виходить на світовий ринок

Лінійка холодильників Bespoke постачається із суттєвою кількістю комбінацій на вибір завдяки різним відтінкам і матеріалам — понад 20 оригінальних кольорів і сім покриттів. Bespoke також може похвалитися знаковими характеристиками холодильників Samsung: великою місткістю, зручністю і потужним охолодженням.

В Україні лінійка холодильників Bespoke включає в себе однокамерний холодильник і морозильну камеру висотою 1,85 м, а також модель з нижньою морозильною камерою висотою 1,85 м або 2 м. Доступні різні опції змінних панелей: від пастельних (рожевий, ліловий) в матеріалі глянсове скло до темних варіантів в металі. З повним списком доступних комбінацій можна познайомиться за посиланням.

Усе необхідне для вашої кухні

Samsung вперше поширює філософію холодильників Bespoke на інші продукти, застосовуючи її до всієї кухні. Компанія дасть користувачам змогу уніфікувати свою кухню або поєднати в ній різні улюблені кольори й матеріали, пропонуючи їм вибір із матово-чорної сталі, синьої сталі, ігристої сталі й білого скла.

Побутова техніка спеціально для вашого стилю життя

Цього року Samsung також випустить свою розширену лінійку інтер’єрної побутової техніки, а саме: парову шафу Bespoke AirDresser, очищувач повітря Bespoke та вертикальний пилосос Bespoke Jet™. Оскільки, окрім свого безпосереднього призначення, тепер домівки ще й виконують функції офісів, спортзалів і класів, нові прилади Bespoke Home задовольняють щоденні потреби, даруючи більше гнучкості, автоматизації та гігієнічності.

На український ринок виходить така побутова техніка:

Парова шафа Bespoke AirDresser. Пропонує низку рішень для догляду за одягом, гарантуючи, що речі зберігатимуться в якнайкращому стані, — і все це у вдосконаленому стилі Bespoke. З’явиться в Україні в другій половині 2021 року.

Очищувач повітря Bespoke. Забирає повітря з п’яти напрямків, щоб швидко й ефективно очистити повітря навіть у великих приміщеннях. Його високоефективна надтонка система очищення здатна видалити 99,999% пилу розміром 0,01 мкм*, а розумна система розподілу потоків 3 Way забезпечує циркуляцію чистого повітря в різноманітних напрямках. 

Пилосос Bespoke Jet™. Постачається із очисною станцією Clean Station™, до якої під’єднано зарядну станцію, пропонуючи комплексне рішення для прибирання. Після використання просто встановіть пилосос у очисній станції — він спорожниться й зарядиться самостійно. Новий Bespoke Jet™ буде доступний у трьох кольорах, з’явиться в в Україні в другій половині 2021 року.

Робот-пилосос Jet Bot AI+. Перший робот-пилосос на основі Intel® AI. Застосовує технологію розпізнавання об’єктів, а також 3D- і датчики LiDAR, щоб ідентифікувати предмети й визначити оптимальний шлях для прибирання. Jet Bot AI+ оснащено камерою та інтегровано в додаток SmartThings, допомагаючи дистанційно моніторити дім. З’явиться в в Україні в другій половині 2021 року.

Серед іншої інтер’єрної побутової техніки:

Bespoke ShoeDresser. Подбає про ваше улюблене взуття, щоб після кожного використання воно залишалося свіжим. Пристрій забезпечить належний догляд за взуттям: дезодорує, забере зайву вологу та висушить його з огляду на форму й матеріал.

Холодильник Bespoke Cube**. Пропонує модульну конструкцію для зберігання інших продуктів, окрім харчових, на кшталт вина, пива й косметики. Пристрій достатньо тихий, щоб встановити його у спальні, поруч із диваном чи в будь-якому іншому місці, де вам потрібно зберігати спеціальні предмети, які мають залишатися охолодженими.

Очищувач води Bespoke**. Доступний з одним або кількома кранами. Оснащений чотирирівневою системою фільтрації і здатен фільтрувати до 2500 літрів води — цілком достатньо, щоб забезпечити родину з чотирьох осіб на цілий рік. Об’єм і температуру води можна встановити через голосового помічника Bixby.

SmartThings для розумних побутових пристроїв

У своєму баченні Bespoke Home Samsung також наголошує на розумних можливостях для під’єднання через штучний інтелект (AI) та автоматизацію. Рушієм цього бачення є Samsung SmartThings — централізована й легка платформа для керування домом.

SmartThings Cooking. Пропонує індивідуальні плани харчування та рецепти відповідно до вподобань користувачів і вмісту холодильника; на основі кожного рецепту автоматично встановлює температуру й режими під час приготування безпосередньо в синхронізованих кухонних приладах. 

SmartThings Pet. Синхронізується з побутовою технікою (наприклад, очищувачем повітря Bespoke чи роботом-пилососом Jet Bot AI+), щоб користувачі могли наглядати за своїми хатніми улюбленцями, які залишилися самі вдома. Планується глобальний запуск сервісу в Україні в другій половині 2021 року.

SmartThings Clothing Care. Синхронізується з Bespoke AirDresser, а також розумними пральними й сушильними машинами, щоб зручно спланувати та оптимізувати час у дні, на які ви запланували прання. Більше не потрібно вгадувати — сервіс рекомендує цикли й налаштування пристроїв для якомога ефективнішого догляду. 

 


Реклама

Популярные материалы

Меган Фокс и Кортни Кардашьян вместе снялись для бельевого бренда...


Бред Пітт подав до суду на Анджеліну Джолі та звинуватив її у змові...


Меган Маркл и принц Гарри планируют вернуться в Великобританию...


Читайте также
Популярные материалы