Відпочинок на Закарпатті: 5 місць, які обов’язково варто відвідати

Рекомендації від засновниці бренду diadia  

Відкриваючи нові горизонти власної домівки, ми прагнемо гріти душу мальовничими місцями, що надихають та допомагають перезавантажитись. Величезним осередком для відпочинку є манливе та захопливе Закарпаття. 

Діана Сидунчак, засновниця закарпатського бренду diadia, поділиться своїми місцями сили в рідному для неї та загадковому для багатьох краї.

«Я щиро тішусь, що ми з сім’єю та командою мешкаємо на Закарпатті, адже маємо невичерпний доступ до природних красот та дозвілля. Від сумісних походів на гору Ґемба, де краєвиди змушують затамувати подих, рафтингу, що викликає приємний сплеск адреналіну, до посиденьок на природі та поїздок в Ужгород, де тебе обіймає мощена рука міста, передаючи горнятко смачної кави», — ділиться засновниця бренду diadia Діана Сидунчак.

Озеро Синевир

До озера Синевир завжди хочеться повертатись знову і знову. Ця місцевість сповнена енергією та настроєм Карпат, тож і під час візиту ви відчуєте абсолютне перезавантаження. 

Синевир є одним із семи чудес України — це й не дивно, зважаючи на кришталево чисту водойму та її унікальну форму, що нагадує зіницю ока.

Instagram: @koliganka_travel

Виноградники в «Chizay.Мала Гора»

За більш романтичним настроєм потрібно в «Chizay.Мала Гора» — єдиний в Україні ресторан посеред виноградників. Ви закохаєтесь з першого погляду у всю красу навколо. Тільки уявіть: захід сонця, теплі промені якого граються з вашим волоссям, келих натурального вина і прекрасні ви. Ніби в справжньому кіно!

Instagram: @chizay.malagora

Термальні води «Косино»

Багато людей мандрує Закарпаттям саме для оздоровлення. Тому раджу відвідати рекреаційний комплекс «Косино». На такому ретриті ви відчуєте повний детокс та очищення організму як ззовні, так і зсередини. Спокій і перезавантаження — головні сувеніри такої поїздки.

Колочава

У Колочаві ви зможете зануритись в історію життя наших предків. Уся територія охоплює десять музеїв, і кожен з них — елемент пазла про насичене минуле місцевості. Вони розповідають про архітектуру, побут та культуру.

Instagram: @ua.mandrivka

Палац графів Шенборнів

Щиро раджу відвідати Палац графів Шенборнів — тут встигли пожити і знамениті Баторі, і Ракоці, але розквіту резиденція набула саме за часів Фрідріха Шенборна. Їхати сюди варто не тільки за історією, а й за естетичною розрадою — хто ж не хоче насолодитись витонченою архітектурою та мальовничими пейзажами довкола.


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали