Світовий лідер у галузі сімейних подорожей та сталого розвитку: Sani Resort отримав три нагороди на World Travel Awards 2022

Важливі досягнення

Курорт Sani, розкішне місце відпочинку на Халкідіках у Греції, розташований у природному заповіднику площею 1000 акрів, святкує приголомшливий успіх на World Travel Awards 2022, завоювавши одразу три нагороди. Ця премія виявляє та нагороджує видатні досягнення у туристичній індустрії. Успіх Sani Resort підкреслює прихильність бренду до традиції сімейних подорожей у люксовому сегменті протягом пів століття і відображає курс курорту до сталого розвитку з позитивним соціальним та екологічним впливом.

Найкращий у світі сімейний та пляжний курорт

Перемога в категорії «Найкращий сімейний та пляжний курорт у світі» четвертий рік поспіль є справжньою подією для курорту, суттєвим напрямом якого є розкішний відпочинок для сімей. Тут гості можуть насолодитися якісно проведеною разом відпусткою завдяки ряду спеціально розроблених пропозицій: від розміщення великих сімей та сімейних пар, дитячих клубів до професійних спортивних академій та культурно-розважальних заходів світового рівня. 

Один з найпопулярніших готелів — Porto Sani відкрився навесні цього року після масштабної реконструкції вартістю 30 мільйонів євро, в рамках якої були взяті до уваги потреби молодих сімей. Номерний фонд був розширений додатковими 50 сюїтами, що ідеально підходять сім’ям, завдяки чому Porto Sani став одним з найпрестижніших готелів курорту.

Найкращий у світі розкішний зелений курорт

Розташований на території екологічного заповідника площею 1000 акрів, третій за величиною у світі «розкішний зелений» курорт Sani ще більше зміцнює лідерські позиції на арені сталого розвитку. У 2020 році Sani Resort став першим у Греції сертифікованим курортом з нейтральним викидом вуглецю, який працює на 100% відновлюваної електроенергії (з гарантіями виробництва). 

У гостей є можливість поринути у природу і дізнатися більше про місцеву екосистему за допомогою низки екскурсій та заходів у супроводі експертів, таких як поїздка водно-болотними угіддями Sani, прогулянка лісом, спостереження за птахами та оливкова подорож.

Найкращий у світі курорт культурного призначення

Курорт Sani здобув свою першу перемогу в номінації World’s Leading Cultural Destination Resort, присвячену 30-річчю знаменитого музичного фестивалю Sani.

Sani Festival — найбільший приватний фестиваль у Греції, який з 1992 року запрошує на сцену Sani Hill відомих світових класиків. Однією з найяскравіших подій 30-го фестивалю Sani став хедлайнер Андреа Бочеллі у супроводі Державного симфонічного оркестру м. Салоніки. Цей незабутній концерт увійде в історію Sani Festival та півострова Халкідіки. 

Sani Resort

Курорт Sani з нетерпінням чекає повторного відкриття у березні 2023 року для чергового успішного сезону, запрошуючи гостей з усього світу познайомитися з відзначеними нагородами готелями, сервісом та пропозиціями, включаючи Sani Festival та гастрономічний Sani Gourmet.

Для тих, хто хоче спланувати свою наступну сімейну подорож просто зараз, Sani Resort пропонує знижки до 15% на раннє бронювання на літо 2023 року. Додаткову інформацію можна знайти за посиланням.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали